Код товару: 16-54325
LG 86QNED86A6A — це телевізор нового покоління для тих, хто цінує розмір, якість та функціональність. QNED-панель забезпечує точну передачу кольорів, глибокий контраст і широкий кут огляду. Процесор α8 AI Processor 4K Gen2 в реальному часі покращує якість зображення та адаптує звук до типу контенту. Smart-платформа WebOS 25 пропонує персоналізований інтерфейс і підтримує голосове управління. Геймерів порадує VRR до 144 Гц, HDMI 2.1, G-Sync і FreeSync.
Основні характеристики:
Переваги:
| Основні | |
| Тип телевізора: | QNED телевізор |
| Призначення: | споживчий |
| Розмір діагоналі: | 86 " |
| Роздільна здатність екрану: | Ultra HD (3840x2160) |
| Частота розгортки, Гц: | 120 |
| Частота оновлення в ігровому режимі: | 144 Гц |
| SmartTV: | 1 |
| Smart платформа: | WebOS 25 |
| Технічні | |
| Графічний процесор: | 8 AI Processor 4K Gen2 |
| Енергоспоживання в режимі очікування: | 0.5 Вт |
| Зображення | |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі: | 178 |
| Кут огляду по горизонталі: | 178 |
| ТВ тюнер | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Порти і роз'єми | |
| Входи: | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF, eARC (HDMI 3) |
| Виходи: | Оптичний |
| Тип HDMI: | HDMI 2.1 |
| Кількість HDMI: | 4 шт |
| Кількість USB: | 2 шт |
| CI-модуль: | 1 |
| Обмін даними | |
| Дротове підключення: | Ethernet |
| Бездротове підключення: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Звук | |
| Система динаміків: | 2.0 |
| Кількість динаміків: | 2 |
| Потужність звуку: | 20 Вт |
| Інтернет-можливості | |
| Підтримка додатків: | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів: | YouTube, Магазин LG Apps, Google Cast, Amazon Alexa, Google Home, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів: | 1 |
| Додатково | |
| Особливості: | Підтримка HDR10, Підтримка HLG, Підтримка HEVC, LG Sound Sync, VP9, 4K HFR, LG ThinQ, AV1, HGIG Mode, Bluetooth Surround Ready, FreeSync, Clear Voice Pro, Airplay2, ALLM (режим автоматичної низької затримки), Filmmaker Mode, VRR |
| Фізичні | |
| Колір: | чорний |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 28 см |
| Высота: | 122 см |
| Глубина: | 207 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Телевізор 86" LG QNED 4K 120Hz (VRR 144Hz) Smart WebOS BlackТелевізор 86" QNED 4K 120Hz (VRR 144Hz) Smart WebOS Black 86QNED86A6A
Ціна: 84218 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає