Кабель мережевий

Ціна ( грн.)

Виробник

Показати спочатку:
Перегляд:

Відгуки (0) Код товару 15-33278

Показати докладніше

19 грн.

Купити

Прийомо-передавач Greenvision GV-01 4K P-11

Прийомо-передавач Greenvision GV-01 4K P-11

Відгуки (0) Код товару 14-63113

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

150 грн.

Купити

Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 3KM TX1310/RX1550nm DDM (SFP-1G-BX-U-S03)

Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 3KM TX1310/RX1550nm DDM (SFP-1G-BX-U-S03)

Відгуки (0) Код товару 12-31811

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

305 грн.

Купити

Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 3KM TX1550/RX1310nm DDM (SFP-1G-BX-D-S03)

Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 3KM TX1550/RX1310nm DDM (SFP-1G-BX-D-S03)

Відгуки (0) Код товару 12-31812

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

305 грн.

Купити

Модуль SFP Alistar SFP 1000BASE-BX 1SM WDM LC 3KM TX1310/RX1550nm DDM (SFP-1G-BX-U-L03)

Модуль SFP Alistar SFP 1000BASE-BX 1SM WDM LC 3KM TX1310/RX1550nm DDM (SFP-1G-BX-U-L03)

Відгуки (0) Код товару 12-77393

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

305 грн.

Купити

Кабель для сигналізації, білий, неекранований, 100 м Cablexpert AC-6-001-100M

Кабель для сигналізації, білий, неекранований, 100 м Cablexpert AC-6-001-100M

Відгуки (0) Код товару 13-89508

Гарантія: 3 місяці

Показати докладніше

330 грн.

525 грн.

Купити

Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 20KM TX1310/RX1550nm DDM (SFP-1G-BX-U-S20)

Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 20KM TX1310/RX1550nm DDM (SFP-1G-BX-U-S20)

Відгуки (0) Код товару 12-73440

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

338 грн.

Купити

Модуль SFP Alistar SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 20KM TX1550/RX1310nm DDM (SFP-1G-BX-D-S20)

Модуль SFP Alistar SFP 1000BASE-BX 1SM WDM SC 20KM TX1550/RX1310nm DDM (SFP-1G-BX-D-S20)

Відгуки (0) Код товару 12-73441

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

341 грн.

Купити

Телефонний кабель TC1000S, плоский, багатожильний, бухта 100 м, білий Cablexpert TC1000S-100M

Телефонний кабель TC1000S, плоский, багатожильний, бухта 100 м, білий Cablexpert TC1000S-100M

Відгуки (0) Код товару 13-89491

Гарантія: 3 місяці

Показати докладніше

376 грн.

Купити

Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A)

Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A)

Відгуки (0) Код товару 10-96729

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

412 грн.

Купити

Модуль SFP 1G, 3km, LC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A-LC)

Модуль SFP 1G, 3km, LC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0203A-LC)

Відгуки (0) Код товару 11-01983

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

420 грн.

Купити

Модуль SFP 1G, 3km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B-LC)

Модуль SFP 1G, 3km, LC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B-LC)

Відгуки (0) Код товару 11-01984

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

422 грн.

Купити

Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B)

Модуль SFP 1G, 3km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0203B)

Відгуки (0) Код товару 10-96730

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

440 грн.

Купити

Кабель мережевий Ritar UTP 100м КВП (2*2*0,50) [СCA] OEM (15940)

Кабель мережевий Ritar UTP 100м КВП (2*2*0,50) [СCA] OEM (15940)

Відгуки (0) Код товару 13-32806

Гарантія: 1 місяць

Показати докладніше

450 грн.

Купити

Автомобільний зарядний кабель PowerPlant, 5.5х2.1 мм, 12-24V, 10A

Автомобільний зарядний кабель PowerPlant, 5.5х2.1 мм, 12-24V, 10A

Відгуки (0) Код товару 14-83847

Показати докладніше

503 грн.

Купити

Модуль SFP Alistar Модуль SFP+ 10GBASE-IR 2SM LC 2KM 1310nm DOM (SFP-10G-IR)

Модуль SFP Alistar Модуль SFP+ 10GBASE-IR 2SM LC 2KM 1310nm DOM (SFP-10G-IR)

Відгуки (0) Код товару 14-43499

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

565 грн.

Купити

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) с функцией DDM

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) с функцией DDM

Відгуки (0) Код товару 11-00662

Гарантія: 6 місяців

Показати докладніше

579 грн.

Купити

Модуль SFP 1G, 20km, SC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0220AD)

Модуль SFP 1G, 20km, SC, Tx 1310nm RCI (SFP-WDM-SM-0220AD)

Відгуки (0) Код товару 11-74759

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

590 грн.

Купити

Модуль SFP 1G, 20km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0220BD)

Модуль SFP 1G, 20km, SC, Tx 1550nm RCI (SFP-WDM-SM-0220BD)

Відгуки (0) Код товару 11-74760

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

590 грн.

Купити

Модуль SFP D-Link 311GT

Модуль SFP D-Link 311GT

Відгуки (0) Код товару 14-94784

Показати докладніше

595 грн.

Купити

TP-Link TL-SM311LS TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS TL-SM311LS

Відгуки (0) Код товару 490717

Гарантія: 24 місяці

Показати докладніше

634 грн.

749 грн.

Купити

Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC

Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC

Відгуки (0) Код товару 12-66469

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

693 грн.

Купити

Кабель мережевий Ritar UTP 100м КВП (4*2*0,50) [СCA] внутренний, OEM (07763)

Кабель мережевий Ritar UTP 100м КВП (4*2*0,50) [СCA] внутренний, OEM (07763)

Відгуки (0) Код товару 913990

Показати докладніше

694 грн.

Купити

Модуль SFP D-Link 330T/3KM

Модуль SFP D-Link 330T/3KM

Відгуки (0) Код товару 11-90120

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

694 грн.

Купити

Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20SC

Модуль SFP FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20SC

Відгуки (0) Код товару 12-66468

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

694 грн.

Купити

Кабель мережевий ANT24-ODU03M D-Link

Кабель мережевий ANT24-ODU03M D-Link

Відгуки (0) Код товару 655296

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

755 грн.

Купити

Модуль SFP RJ45-1Гбит/с RCI (SFP-1G- RJ45)

Модуль SFP RJ45-1Гбит/с RCI (SFP-1G- RJ45)

Відгуки (0) Код товару 11-82517

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

798 грн.

Купити

CAT5e, багатожильна, алюміній під міддю (CCA з AWG24), неекранований Cablexpert UPC-5004E-L/100

CAT5e, багатожильна, алюміній під міддю (CCA з AWG24), неекранований Cablexpert UPC-5004E-L/100

Відгуки (0) Код товару 13-90435

Гарантія: 3 місяці

Показати докладніше

818 грн.

849 грн.

Купити

CAT5e, одножильна, алюміній під міддю (CCA з AWG24), неекранована, 100 м Cablexpert UPC-5004E-SOL/100

CAT5e, одножильна, алюміній під міддю (CCA з AWG24), неекранована, 100 м Cablexpert UPC-5004E-SOL/100

Відгуки (0) Код товару 13-89496

Гарантія: 3 місяці

Показати докладніше

837 грн.

Купити

Модуль SFP Alistar Модуль SFP+ 10GBASE-BX 1SM WDM LC 20KM TX1330/RX1270nm DOM (SFP-10G-LR-BX-D)

Модуль SFP Alistar Модуль SFP+ 10GBASE-BX 1SM WDM LC 20KM TX1330/RX1270nm DOM (SFP-10G-LR-BX-D)

Відгуки (0) Код товару 12-73082

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

850 грн.

Купити

Ще 30 товарів