Медіаконвертер

Ціна ( грн.)

Показати спочатку:
Перегляд:

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2

Відгуки (0) Код товару 991418

Гарантія: 3 місяці

Показати докладніше

78 грн.

Купити

Патчкорд оптичний Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3

Патчкорд оптичний Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3

Відгуки (0) Код товару 995028

Гарантія: 1 місяць

Показати докладніше

84 грн.

Купити

Медіаконвертер Alistar X3S

Медіаконвертер Alistar X3S

Відгуки (0) Код товару 14-94030

Показати докладніше

392 грн.

Купити

Медіаконвертер Optolink 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm (1M-FE-20B)

Медіаконвертер Optolink 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm (1M-FE-20B)

Відгуки (0) Код товару 12-73895

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

400 грн.

Купити

Медіаконвертер Step4Net (MC-R-0,1-1SM-1310nm-20) 10/100 Мб, 20км

Медіаконвертер Step4Net (MC-R-0,1-1SM-1310nm-20) 10/100 Мб, 20км

Відгуки (0) Код товару 13-26441

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

402 грн.

Купити

Медіаконвертер Step4Net (MC-R-0,1-1SM-1550nm-20) 10/100 Мб, 20км

Медіаконвертер Step4Net (MC-R-0,1-1SM-1550nm-20) 10/100 Мб, 20км

Відгуки (0) Код товару 13-26442

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

402 грн.

Купити

Модуль Merlion BT-OC24-03AS/17088 (1.25G, SFP модуль, до 3км)

Модуль Merlion BT-OC24-03AS/17088 (1.25G, SFP модуль, до 3км)

Відгуки (0) Код товару 14-57956

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

412 грн.

Купити

Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)

Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1310nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)

Відгуки (0) Код товару 10-14340

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

422 грн.

Купити

Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20)

Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20)

Відгуки (0) Код товару 10-14341

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

424 грн.

Купити

Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)

Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)

Відгуки (0) Код товару 10-60091

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

429 грн.

Купити

Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate

Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-3SC FoxGate

Відгуки (0) Код товару 10-84219

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

445 грн.

Купити

Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км +БП (HTB-3100B / 1550_WDM)

Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км +БП (HTB-3100B / 1550_WDM)

Відгуки (0) Код товару 921525

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

505 грн.

Купити

SFP-Трансівер 220R/20KM 1x100Base-BX-U, WDM, SM 20km, LC 220R/20KM

SFP-Трансівер 220R/20KM 1x100Base-BX-U, WDM, SM 20km, LC 220R/20KM

Відгуки (0) Код товару 14-51759

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

509 грн.

644 грн.

Купити

SFP-Трансівер 220T/20KM 1x100Base-BX-D, WDM, SM 20km, LC 220T/20KM

SFP-Трансівер 220T/20KM 1x100Base-BX-D, WDM, SM 20km, LC 220T/20KM

Відгуки (0) Код товару 14-51760

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

585 грн.

736 грн.

Купити

Медіаконвертер Alistar X1S

Медіаконвертер Alistar X1S

Відгуки (0) Код товару 14-92515

Показати докладніше

587 грн.

Купити

мережевий корп TP-Link TL-SM321A оптичний модуль

мережевий корп TP-Link TL-SM321A оптичний модуль

Відгуки (0) Код товару 478075

Гарантія: 24 місяці

Показати докладніше

663 грн.

Купити

Медіаконвертер MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20 Step4Net

Медіаконвертер MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20 Step4Net

Відгуки (0) Код товару 13-83997

Показати докладніше

663 грн.

Купити

Медіаконвертер Dtech DT-5015

Медіаконвертер Dtech DT-5015

Відгуки (0) Код товару 15-39541

Показати докладніше

663 грн.

Купити

TP-Link Трансивер SFP TL-SM321A-2 1x1000BaseBX, SM, WDM, 2km LC TL-SM321A-2

TP-Link Трансивер SFP TL-SM321A-2 1x1000BaseBX, SM, WDM, 2km LC TL-SM321A-2

Відгуки (0) Код товару 15-01542

Показати докладніше

669 грн.

Купити

TP-Link Трансивер SFP TL-SM321B-2 1x1000BaseBX, SM, WDM, 2km LC TL-SM321B-2

TP-Link Трансивер SFP TL-SM321B-2 1x1000BaseBX, SM, WDM, 2km LC TL-SM321B-2

Відгуки (0) Код товару 15-01543

Показати докладніше

669 грн.

Купити

TP-Link Трансивер SFP SM321A-2 1x1000BaseBX, SM, WDM, 2km LC SM321A-2

TP-Link Трансивер SFP SM321A-2 1x1000BaseBX, SM, WDM, 2km LC SM321A-2

Відгуки (0) Код товару 15-34616

Показати докладніше

669 грн.

Купити

TP-Link Трансивер SFP SM321B-2 1x1000BaseBX, SM, WDM, 2km LC SM321B-2

TP-Link Трансивер SFP SM321B-2 1x1000BaseBX, SM, WDM, 2km LC SM321B-2

Відгуки (0) Код товару 15-34618

Показати докладніше

669 грн.

Купити

Медіаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm standard size metal case (RCI502W-GE-20-A)

Медіаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm standard size metal case (RCI502W-GE-20-A)

Відгуки (0) Код товару 12-88580

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

692 грн.

Купити

Медіаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm standard size metal case (RCI502W-GE-20-B)

Медіаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm standard size metal case (RCI502W-GE-20-B)

Відгуки (0) Код товару 12-88581

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

693 грн.

Купити

Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 1.25 Gbps, 550 m (UF-MM-1G)

Модуль SFP Ubiquiti MM, LC module, 1.25 Gbps, 550 m (UF-MM-1G)

Відгуки (0) Код товару 11-12605

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

729 грн.

Купити

Медіаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20

Медіаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20

Відгуки (0) Код товару 11-23847

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

814 грн.

Купити

Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)

Медіаконвертер FoxGate 10/100/1000Base-T RJ45 to 1000Base-SX/LX SFP slot (EC-SFP1000-FE/GE)

Відгуки (0) Код товару 884084

Гарантія: 12 місяців

Показати докладніше

817 грн.

Купити

D-Link 311GT 311GT

D-Link 311GT 311GT

Відгуки (0) Код товару 14-84392

Показати докладніше

843 грн.

1042 грн.

Купити

Ще 30 товарів