SFP модулі

Ціна ( грн.)

Показати спочатку:
Перегляд:

Модуль SFP Alistar SFP-10G-SR

Модуль SFP Alistar SFP-10G-SR

Відгуки (0) Код товару 15-36519

Показати докладніше

549 грн.

550 грн.

Купити

TP-Link Модуль TL-SM311LM SFP 1x1000BaseSX MM 550m LC TL-SM311LM

TP-Link Модуль TL-SM311LM SFP 1x1000BaseSX MM 550m LC TL-SM311LM

Відгуки (0) Код товару 11-06688

Гарантія: 24 місяці

Показати докладніше

879 грн.

899 грн.

Купити

Модуль SFP FoxGate SFP-1,25G-GEPON (C+)-20SC

Модуль SFP FoxGate SFP-1,25G-GEPON (C+)-20SC

Відгуки (0) Код товару 15-48683

Показати докладніше

1118 грн.

1162 грн.

Купити

Модуль SFP 1G, 80km, SC, Tx 1490nm RCI (SFP-WDM-SM-0280AD)

Модуль SFP 1G, 80km, SC, Tx 1490nm RCI (SFP-WDM-SM-0280AD)

Відгуки (0) Код товару 15-06007

Показати докладніше

1265 грн.

1268 грн.

Купити

MikroTiK Оптичний SFP28 модуль XS+85LC01D XS+85LC01D

MikroTiK Оптичний SFP28 модуль XS+85LC01D XS+85LC01D

Відгуки (0) Код товару 15-55474

Показати докладніше

2381 грн.

2714 грн.

Купити

Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 20 км, SC SM, TX1310 нм, DDM (SFPd-1SM-1310nm-20SC)

Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 20 км, SC SM, TX1310 нм, DDM (SFPd-1SM-1310nm-20SC)

Відгуки (0) Код товару 15-39062

Показати докладніше

Немає в наявності

Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 20 км, SC SM, TX1550 нм, DDM (SFPd-1SM-1550nm-20SC)

Модуль SFP FoxGate WDM, 1.0 G, 20 км, SC SM, TX1550 нм, DDM (SFPd-1SM-1550nm-20SC)

Відгуки (0) Код товару 15-39063

Показати докладніше

Немає в наявності

Модуль SFP FoxGate SFP-1,25/2,5G-GPON (C+)-20SC

Модуль SFP FoxGate SFP-1,25/2,5G-GPON (C+)-20SC

Відгуки (0) Код товару 15-49116

Показати докладніше

Немає в наявності