Код товару: 16-51244
LG OLED65G54LW — це 65-дюймовий OLED-телевізор преміум-класу, що поєднує передові технології та елегантний дизайн. Завдяки новій панелі Tandem RGB OLED, телевізор забезпечує надзвичайну яскравість до 2268 ніт, що робить його ідеальним для перегляду в яскраво освітлених приміщеннях. Підтримка Dolby Vision, HDR10 та HLG гарантує вражаючу якість зображення з глибокими чорними та яскравими кольорами.
Телевізор оснащений потужним процесором α11 AI Gen2, який оптимізує зображення та звук за допомогою штучного інтелекту. Частота оновлення 165 Гц з підтримкою VRR, G-Sync та FreeSync Premium забезпечує плавний геймплей без розривів зображення. Інтерфейс webOS 25 пропонує персоналізовані профілі, голосове керування та швидкий доступ до популярних стрімінгових сервісів.
Завдяки ультратонкому дизайну та спеціальному кріпленню для настінного монтажу, LG OLED65G54LW стане стильним доповненням до будь-якого інтер'єру.
Основні характеристики:
Переваги використання:
| Основні | |
| Тип телевізора: | OLED телевізор |
| Призначення: | споживчий |
| Розмір діагоналі: | 65 " |
| Роздільна здатність екрану: | Ultra HD (3840x2160) |
| Частота розгортки, Гц: | 120 |
| SmartTV: | 1 |
| Smart платформа: | WebOS 25 |
| Технічні | |
| Графічний процесор: | 11 AI Processor 4K Gen2 |
| Енергоспоживання в режимі очікування: | 0.5 Вт |
| Зображення | |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі: | 178 |
| Кут огляду по горизонталі: | 178 |
| ТВ тюнер | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове) |
| Порти і роз'єми | |
| Входи: | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF, eARC (HDMI 2) |
| Виходи: | Оптичний |
| Кількість HDMI: | 4 шт |
| Кількість USB: | 3 шт |
| CI-модуль: | 1 |
| Обмін даними | |
| Дротове підключення: | Ethernet |
| Бездротове підключення: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Звук | |
| Система динаміків: | 4.2 |
| Кількість динаміків: | 4 |
| Потужність звуку: | 60 Вт |
| Сабвуфер: | 1 |
| Об'ємне звучання: | 1 |
| Інтернет-можливості | |
| Підтримка додатків: | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів: | YouTube, Магазин LG Apps, Google Cast, Amazon Alexa, Google Home, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів: | 1 |
| Додатково | |
| Особливості: | Підтримка HDR10, Підтримка HLG, Підтримка HEVC, VP9, Dolby ATMOS, 4K HFR, LG ThinQ, AV1, HGIG Mode, FreeSync, Clear Voice Pro, Airplay2, ALLM (режим автоматичної низької затримки), Filmmaker Mode, VRR, AI Acoustic Tuning |
| Фізичні | |
| Колір: | чорний |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 16 см |
| Высота: | 97 см |
| Глубина: | 158 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит LED-телевізор LG OLED65G54LW
Ціна: 116193 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає