Код товару: 17-37197
| Характеристики | |
| Тип: | Нічник |
| Призначення: | спальня, гардеробна, для дитячої |
| Монтаж: | поверхня |
| Температура світіння (LED): | 4000 К |
| Термін служби (LED): | 30000 г |
| Тип з'єднання: | USB |
| Колір підсвічування: | холодний білий |
| Індекс передачі кольору: | 80 |
| Світловий потік: | 32 лм |
| Світлова віддача: | 71 лм/Вт |
| Додатково | |
| Потужність: | 0.45 Вт |
| Діапазон температури навколишнього середовища: | -10…+35 °C |
| Температура зберігання: | -10…+50 °C |
| Живлення: | акумулятор |
| Клас пилевологозахисту IP: | IP20 |
| Фізичні | |
| Ширина: | 14 см |
| Висота: | 35 мм |
| Матеріал корпуса: | ABS |
| Колір: | білий |
| Вага: | 0.047 кг |
| Упаковка: | |
| Высота: | 19 см |
| Глубина: | 7 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Cвітильник нічник з акумулятором OSRAM DOT-IT TOUCH SLIM 0.45Вт 4000К 30Лм 500мА•год димується USB-A > microUSB білий 4099854531538
Ціна: 533 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає