Код товару: 17-54372
Пральна машина Whirlpool WAM87WBCUA — це компактна (глибина 55 см) модель з завантаженням 8 кг, інверторним двигуном і віджимом 1400 об/хв. Клас енергоефективності C (дуже економна за старою класифікацією — A+++), технологія FreshCare продовжує підтримувати свіжість білизни до 6 годин після завершення програми завдяки періодичним обертанням барабана та пару. Функція пара дозволяє освіжати одяг, знімати легкі запахи та розгладжувати дрібні складки. Великий чорний люк з кутом відкриття 160° полегшує завантаження об’ємних речей. Рівень шуму при пранні — лише 56 дБ. 15 програм, серед яких Еко-Бавовна, Швидке 28 хв, Прання при 20°C, Темні тканини/Джинси, Освіження парою, Очищення барабана.
Основні переваги
Для кого підходить
| Основні | |
| Тип: | Пральна машина фронтальна |
| Тип завантаження: | фронтальна |
| Клас енергоспоживання: | C |
| Клас прання: | A |
| Клас віджиму: | B |
| Завантаження білизни для прання: | 8 кг |
| Швидкість віджиму ( максимальна ): | 1400 об/хв |
| Функції | |
| Кількість програм прання: | 15 |
| Програми: | Бавовна, Змішані/кольорові тканини, Вовна, Інтенсивне прання, Полоскання + Віджим, Синтетика, Бавовна Eco, Джинси, Темні тканини, Очищення барабана, Пухові вироби, Делікатне прання, Швидке прання 28 хв |
| Бавовна: | 1 |
| Змішані / Кольорові тканини: | 1 |
| Делікатна: | 1 |
| Вовна: | 1 |
| Прання паром: | 1 |
| Додаткові опції: | захист від дітей, вибір температури прання, відстрочка запуску, Freshcare +, Захист від переповнення, дозавантаження, функція пари, Швидке/Інтенсивне прання, звуковий сигнал завершення, автоматичне регулювання рівня води |
| Технології: | FreshCare+, інверторний двигун, Автоматична оптимізація витрат води |
| Управління і дисплей | |
| Дисплей: | 1 |
| Тип дисплея: | цифровий |
| Тип управління: | сенсорне, механічне |
| Таймер відстрочки старту: | 1 |
| Контроль піноутворення: | 1 |
| Контроль дисбалансу: | 1 |
| Індикатор робочого циклу: | 1 |
| Індикатор пуск / пауза: | 1 |
| Індикатор блокування дверцят: | 1 |
| Звуковий сигнал: | 1 |
| Додатково | |
| Особливості: | Функція пари, Захист від перевантаження, Функція Fresh Care, Антивібраційна конструкція, Регульовані ніжки, Інверторний двигун |
| Матеріал бака: | поліпропілен |
| Захист від протікання: | 1 |
| Захист від дітей: | 1 |
| Захист від перепадів напруги: | 1 |
| Матеріал барабану: | нержавіюча сталь |
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип барабана: | Стандартний |
| Комплектація: | інструкція, зливний шланг, пральна машина, наливний шланг |
| Фізичні | |
| Колір: | білий |
| Колір дверцята: | чорний |
| Об'єм барабана: | 55 л |
| Рівень шуму при пранні: | 56 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні: | 77 дБ |
| Вага: | 72 кг |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 63 см |
| Высота: | 88 см |
| Глубина: | 55 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Пральна машина Whirlpool фронтальна, 8кг, 1400, C, 55см, дисплей, пара, інвертор, люк чорний, білий WAM87WBCUA
Ціна: 19710 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає