Код товару: 17-23263
Пральна машина Bosch WLZ24200UA створена для стабільного та ефективного догляду за одягом у домашніх умовах. Вона поєднує широкий вибір програм, продуману конструкцію та сучасні функції керування, що дозволяють налаштовувати процес прання відповідно до типу тканини та рівня забруднення. Завдяки оптимізованому енергоспоживанню модель допомагає раціонально використовувати ресурси.
Великий LED-дисплей забезпечує зручний контроль усіх параметрів прання, включаючи температуру, швидкість віджиму та час до завершення циклу. Функція дозавантаження додає гнучкості у використанні, дозволяючи додати речі навіть після старту програми. Конструкція з антивібраційним дизайном сприяє стабільній роботі та зниженню рівня шуму.
| Основні | |
| Тип: | пральна машина автоматична |
| Тип завантаження: | фронтальна |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Клас прання: | A |
| Клас віджиму: | B |
| Завантаження білизни для прання: | 8 кг |
| Швидкість віджиму ( максимальна ): | 1200 об/хв |
| Функції | |
| Кількість програм прання: | 15 |
| Бавовна: | 1 |
| Змішані / Кольорові тканини: | 1 |
| Делікатна: | 1 |
| Вовна: | 1 |
| Додаткове полоскання: | 1 |
| Видалення плям: | 1 |
| Анти - алергія: | 1 |
| Еко - цикл: | 1 |
| Додаткові опції: | вибір швидкості віджиму, додаткове полоскання, функція відкладеного пуску, EcoPerfect / SpeedPerfect |
| Технології: | VarioPerfect, TouchControl |
| Показники ефективності | |
| Споживання води при пранні: | 42 л |
| Споживання електроенергії: | 47 кВт/ год |
| Діапазон температур прання: | 20–90 °C |
| Управління і дисплей | |
| Дисплей: | 1 |
| Тип дисплея: | LED |
| Тип управління: | електронне + сенсорне |
| Таймер відстрочки старту: | 1 |
| Контроль піноутворення: | 1 |
| Контроль дисбалансу: | 1 |
| Індикатор робочого циклу: | 1 |
| Індикатор пуск / пауза: | 1 |
| Індикатор блокування дверцят: | 1 |
| Індикатор помилок: | 1 |
| Звуковий сигнал: | 1 |
| Додатково | |
| Особливості: | Функція дозавантаження білизни, Антивібраційна конструкція, Захист від протікання |
| Матеріал бака: | пластик |
| Матеріал ТЕНа: | нержавіюча сталь |
| Захист від протікання: | 1 |
| Захист від дітей: | 1 |
| Матеріал барабану: | нержавіюча сталь |
| Тип двигуна: | колекторний |
| Тип барабана: | класичний |
| Комплектація: | інструкція, гарантійний талон, пральна машина |
| Фізичні | |
| Колір: | білий |
| Колір дверцята: | чорний |
| Рівень шуму при пранні: | 55 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні: | 75 дБ |
| Вага: | 65 кг |
| Номінальна напруга: | 230 В |
| Габарити | |
| Висота: | 84.5 см |
| Ширина: | 48 см |
| Глибина: | 51.5 см |
| Упаковка: | |
| Высота: | 86 см |
| Глубина: | 63 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Пральна машина Bosch WLZ24200UA
Ціна: 20833 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає