Ноутбук 15" Acer Nitro V 15 ANV15-52-50F4 (NH.QV3EX.001) Black, 15.6" (1920x1080, IPS, 165Hz) Intel Core 5 210H (8x1.6-4.8Ghz), 16GB DDR5, SSD 512GB, GeForce RTX 3050 6GB, LAN, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, Type-C/3xUSB 3.2, 57Wh, DOS
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки