Код товару: 16-61777








Q27G42XE оснащений 27-дюймовою QHD Fast IPS-панеллю, частотою оновлення 180 Гц і часом відгуку GtG 1 мс для чіткого і плавного зображення. Завдяки сумісності з HDR10, G-Sync і низькій затримці введення він забезпечує надійну роботу. Конструкція, готова до використання на бойових станціях, переробна упаковка і програмне забезпечення G-Menu роблять цей монітор практичним і екологічним доповненням до будь-якої ігрової установки.
Роздільна здатність QHD
З роздільною здатністю 2560 x 1440, Quad HD (QHD) забезпечує чудову якість зображення і чітке зображення, яке показує найдрібніші деталі. Широкоформатне співвідношення сторін 16:9 забезпечує достатньо місця для роботи і роботи, а також дозволяє насолоджуватися іграми або фільмами в їх оригінальному розмірі.
Частота оновлення 180 Гц
Конкурентні та інтенсивні ігри вимагають кращих технологій для забезпечення плавної гри без затримок. Цей монітор AGON by AOC має частоту оновлення 180 Гц, що робить його в 3 рази швидшим за стандартний дисплей. Більш низька частота кадрів може змусити ворогів стрибати з місця на місце на екрані, що робить їх дуже складними цілями для ураження. Частота кадрів 180 Гц відновлює ці критично важливі відсутні зображення назад на екран, показуючи рухи противника в надзвичайно плавному русі, дозволяючи вам легше цілитися. З цим ігровим монітором AGON by AOC вам не доведеться миритися із затримкою введення та розривами екрана.
Час відгуку 1 мс GTG - Сірий-до-сірого
GtG означає Grey-To-Grey і показує, скільки часу потрібно пікселю для переходу від одного рівня сірого до іншого. В іграх кожна мілісекунда має значення і може бути визначальним фактором між влученням або промахом. Швидкий час відгуку також усуває двоїння і розмитість зображення.
Сумісність з NVIDIA G-SYNC
Забезпечте бездоганну якість зображення, синхронізувавши нові покоління графічних карт NVIDIA* з цим монітором FreeSync. *Повний список графічних процесорів, що працюють з моніторами FreeSync, див. на веб-сайті NVIDIA
Низька затримка введення
Дайте волю своїм рефлексам, переключившись в режим AOC Low Input Lag. Забудьте про графічні надмірності: цей режим переналаштовує монітор на користь чистого часу відгуку, даючи максимальну перевагу у швидких перемиканнях.
Насолоджуйтесь грою в найкращому вигляді з HDR10
HDR10 тут, щоб ще більше поліпшити якість зображення, покращуючи синхронізацію вашого графічного процесора або консолі з монітором. Це створює більш реалістичний, захоплюючий і плавний ігровий досвід: ви відчуєте, ніби занурюєтеся в гру, кадр за кадром.
0,5 мс MPRT — час відгуку рухомого зображення
MPRT — це абревіатура від moving picture response time (час відгуку рухомого зображення). Технологія MPRT вимикає та вмикає підсвічування монітора під час зміни зображень. Завдяки скороченню часу відображення кадру на моніторі зменшуються ефекти «ореолу» і «розмиття», що призводить до більш плавного, більш «плинного» відчуття ігрового процесу.
Підставка для монітора для кіберспорту
Наша нова підставка. Розроблена спільно з професіоналами кіберспорту, дозволяє вам максимально збільшити вільний простір для всіх периферійних пристроїв. Основа монітора розроблена так, щоб зменшити площу, займану монітором на столі, і навіть дозволяє вам розмістити зверху клавіатуру. Підставка включає в себе управління кабелями, щоб ваш стіл залишався чистим. Незалежно від того, в якому жанрі ви змагаєтеся, ми хочемо, щоб ви відчували себе професіоналом.
G-Menu
AOC G-Menu — це безкоштовний інструмент, який ви можете встановити на свій ПК, щоб отримати повне налаштування в поєднанні з максимальною зручністю.
| Тип монітора: | Геймерський |
| Діагональ дисплея: | 27" |
| Тип матриці: | Fast IPS |
| Роздільна здатність: | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану: | 180 Гц |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Підсвічування: | WLED |
| Покриття: | матове |
| Час реакції матриці: | 1мс (GtG), 0.5мс (MPRT) |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
| Контрастність статична: | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.): | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн |
| Технології поліпшення зображення: | low input lag |
| Технології синхронізації: | NVIDIA G-SYNC |
| Споживана потужність в робочому режимі: | 27 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування: | 0.5 Вт |
| Інтерфейси та підключення: | 2 х HDMI |
| Регулювання положення: | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу: | -3° ~ +21° |
| Розміри з підставкою: | 613.9 x 449.7 x 197.6 мм |
| Розміри без підставки: | 613.9 x 366.3 x 51 мм |
| VESA: | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки: | 2 х 2 Вт |
| Вага без упаковки: | 3.88 кг |
| Вага з упаковкою: | 6.15 кг |
| Особливості: | консольний режим |
| Колір: | чорний |
| Також шукають: | до 10000 грн |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Монiтор 27" AOC Q27G42XE Black/Red
Ціна: 8440 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає