Код товару: 17-33576







Покращуйте свою конфігурацію з 27-дюймовим FHD-монітором 27B36X для роботи та розваг
Монітор 27B36X створений для плавного переходу між продуктивною роботою та розвагами. Його 27-дюймовий FHD-дисплей забезпечує плавне зображення з частотою оновлення 144 Гц і надшвидким MPRT (0.5 мс). Функція адаптивної синхронізації забезпечує роботу без розривів, а HDR10 - насичену контрастність і яскраві кольори. Розроблена для комфорту, технологія Low Blue Light допомагає зменшити навантаження на очі, що робить 27B36X розумним та універсальним вибором для будь-якого робочого місця або ігрової станції.
IPS-панель
IPS-панель забезпечує неймовірну якість зображення з реалістичними, яскравими та точно переданими кольорами. Картинка залишається насиченою та незмінною, незалежно від кута, під яким ви дивитеся на екран.
0.5 мс MPRT – час відгуку рухомого зображення
MPRT – це абревіатура від Moving Picture Response Time (час відгуку рухомого зображення). Технологія MPRT вмикає та вимикає підсвічування монітора під час змін кадру. Завдяки скороченому часу показу кадру на екрані ефекти «шлейфів» і «розмиття» зменшуються, що забезпечує більш плавний та «живий» ігровий досвід.
Переживайте гру на повну потужність з HDR10
HDR10 призначений для покращення якості зображення, поліпшення синхронізації вашого GPU або консолі з монітором. Це створює більш реалістичний, захоплюючий та плавний ігровий досвід: Ви будете відчувати, ніби ви крокуєте в гру, кадр за кадром.
Адаптивна синхронізація
Adaptive Sync синхронізує вертикальну частоту оновлення монітора з частотою кадрів, яку видає ваша відеокарта, роблячи ігровий процес ще плавнішим і усуваючи ривки, розриви та підлагування. Ця функція також корисна під час перегляду відео чи іншого візуального контенту, забезпечуючи більш комфортне дозвілля.
Без мерехтіння
Технологія AOC Flicker-Free використовує підсвічування на основі постійного струму (DC), що зменшує мерехтіння екрана. Завдяки мінімальному навантаженню на очі та зниженій втомлюваності ви зможете насолоджуватися довгими, напруженими ігровими сесіями з максимальним комфортом!
Зменшене синє світло
AOC Lowblue Light зменшує вплив шкідливого синього випромінювання, яке під час тривалих сеансів може спричиняти втому очей, головний біль і порушення сну. Наша технологія Lowblue Light зменшує інтенсивність шкідливих хвиль, не спотворюючи кольорову палітру, тож ви можете насолоджуватися переглядом без зайвого занепокоєння про здоров’я очей.
| Тип монітора: | Геймерський |
| Діагональ дисплея: | 27" |
| Тип матриці: | IPS |
| Роздільна здатність: | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану: | 144 Гц |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Підсвічування: | WLED |
| Покриття: | матове |
| Час реакції матриці: | 4ms(GTG) |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
| Контрастність статична: | 1500:1 |
| Контрастність динамічна: | 20 000 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.): | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів: | 16.7 млн |
| Ширина видимої області: | 596.736 мм |
| Висота видимої області: | 335.664 мм |
| Крок між пікселами, мм: | 0.3114 |
| Технології поліпшення зображення: | Low Blue Light |
| Технології синхронізації: | Adaptive-Sync |
| Споживана потужність в робочому режимі: | 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування: | 0.3 Вт |
| Інтерфейси та підключення: | 1 х HDMI 1.4 |
| Регулювання положення: | регулювання нахилу |
| Регулювання нахилу: | -5° ~ 23° |
| Розміри з підставкою: | 447.4 x 616 x 205.6 мм |
| Розміри без підставки: | 358.8 x 616 x 36.2 мм |
| VESA: | 100x100 мм |
| Вага без упаковки: | 3.11 кг |
| Вбудовані колонки: | немає |
| Колір: | чорний |
| Також шукають: | до 10000 грн |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Монiтор 27" AOC 27B36X Black
Ціна: 5608 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає