Код товару: 17-20423












AOC Q27G4ZDR — це сучасний ігровий монітор із діагоналлю 26,5" дюймів, який оснащений інноваційною панеллю QD-OLED. Ця технологія забезпечує виняткову точність передачі кольорів, глибокий контраст і реалістичні візуали, роблячи зображення надзвичайно яскравим і деталізованим. Безрамковий дизайн з трьох сторін додає монітору елегантного сучасного вигляду, а широкоформатне співвідношення 16:9 ідеально підходить для ігор, фільмів та повсякденної роботи.
Монітор пропонує роздільну здатність QHD (2560x1440), частоту оновлення 240 Гц та блискавичний час відгуку 0,03 мс (GtG). Це гарантує неймовірну плавність руху, чіткість у динамічних сценах і миттєву реакцію на дії гравця. Підтримка HDR10 підсилює яскравість і деталізацію, створюючи занурювальний ефект у будь-якому жанрі ігор чи контенту.
Для ідеальної синхронізації з відеокартами NVIDIA монітор сумісний з G-SYNC, що усуває розриви зображення та забезпечує бездоганну якість картинки. Режим низької затримки введення (Low Input Lag) дає перевагу в конкурентних іграх, де кожна мілісекунда має значення. Крім того, програмне забезпечення G-Menu дозволяє легко персоналізувати налаштування для максимального комфорту.
AOC Q27G4ZDR — надійний вибір для геймерів, адже цей монітор поєднує передові технології з довготривалою надійністю, дозволяючи повністю розкрити потенціал потужного ПК і домінувати в ігрових сесіях.
| Тип монітора: | Геймерський |
| Діагональ дисплея: | 26.5" |
| Тип матриці: | QD-OLED |
| Роздільна здатність: | 2560 x 1440 |
| Частота оновлення екрану: | 240 Гц |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Підсвічування: | OLED |
| Покриття: | матове |
| Час реакції матриці: | 0.03мс (GtG) |
| Яскравість: | 1000 кд/м2 |
| Контрастність статична: | 1 500 000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.): | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів: | 1.07 млрд |
| Крок між пікселами, мм: | 0.2292 |
| Технології поліпшення зображення: | low input lag |
| Технології синхронізації: | Adaptive-Sync |
| Споживана потужність в робочому режимі: | 63 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування: | 0.3 Вт |
| Інтерфейси та підключення: | 2 х HDMI 2.1 |
| Регулювання положення: | регулювання по висоті |
| Регулювання нахилу: | -3° ~ +21.5° |
| Регулювання за висотою, мм: | 130 |
| Поворот монітора (Swivel): | -30° ~ +30° |
| Поворотний екран (Pivot): | -90° ~ +90° |
| Розміри з підставкою: | 609 х 537 х 208 мм |
| Розміри без підставки: | 609 х 355 х 57 мм |
| VESA: | 100x100 мм |
| Вага без упаковки: | 5.5 кг |
| Вбудовані колонки: | немає |
| Вага з упаковкою: | 8.8 кг |
| Особливості: | USB-концентратор |
| Колір: | чорний |
| Також шукають: | вертикальні |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Монiтор 26.5" AOC Q27G4ZDR Black/Red
Ціна: 23127 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає