Код товару: 15-69692








Портативний монітор Acer PM161QBBMIUUX створений для мобільної роботи та мультимедійних задач. Завдяки ультратонкому корпусу пристрій зручно носити у сумці або рюкзаку. IPS-панель забезпечує стабільне відтворення кольорів та широкий кут огляду, що робить зображення комфортним для тривалої роботи. Антиблікове покриття зменшує відбиття, а динаміки допомагають переглядати контент без зовнішньої акустики. Монітор легко підключається до сучасних пристроїв через miniHDMI або USB-C.
| Основні | |
| Тип пристрою: | монітор |
| Призначення: | портативний |
| Діагональ екрану: | 15.6 " |
| Покриття екрану: | антиблікове |
| Підтримка сторін: | 16:9 |
| Тип матриці: | IPS |
| Технічні характеристики | |
| Рекомендована роздільна здатність: | 1920x1080 (Full HD) |
| Контрастність (динамічна): | 100000000:1 |
| Яскравість екрану: | 250 кд/м2 |
| Час реакції: | 4 мс |
| Частота оновлення: | 60 Гц |
| Глибина кольору: | 16.7 млн. кольорів |
| Колірний обхват: | 45 % |
| Роз`єми | |
| Входи: | 2 x USB Type-C, TRS mini-jack (3.5 мм), miniHDMI |
| Функціональні можливості | |
| Вбудовані динаміки: | 1 |
| Потужність звуку: | 2 Вт |
| Технології: | Bluelight Shield, Acer VisionCare, Flicker-less |
| Додатково | |
| Настінне кріплення VESA: | 75x75 |
| Кут нахилу: | 0° - 90° |
| Колір: | чорний |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 42 см |
| Высота: | 6 см |
| Глубина: | 28 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Монiтор 15.6" Acer PM161QBbmiuux (UM.ZP1EE.B02) Black
Ціна: 5239 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає