Код товару: 16-24121









Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro обладнаний камерою з сенсором роздільною здатністю 200 Мп, який отримав апгрейд за допомогою системи під управлінням ШІ-алгоритмів. Неймовірні знімки можна створювати завжди і всюди. Акумулятор із вражаючою ємністю забезпечує майже дві доби автономності в середньоактивному режимі використання. А турбозарядка дає змогу не витрачати час в очікуванні, а користуватися ґаджетом уже зараз. Покращений чипсет гарантує вражаюче прискорення процесів на 30%.
200-мегапіксельний сенсор зі збільшеною діафрагмою демонструє поліпшену продуктивність оброблення зображень завдяки модернізації системи керування за допомогою можливостей штучного інтелекту. Потужне апаратне забезпечення та оптична стабілізація гарантують більш деталізовані фотографії навіть у нічний час. Надширококутний сенсор на 8 Мп дає можливість знімати неймовірні панорами. А макрокамери на 2 Мп достатньо для фіксації невеликих об'єктів з мінімальної відстані.
4-кратний оптичний зум дозволяє знімати віддалені кадри без втрат у якості. Перемикайся між різними фокусними відстанями і кадруй відзнятий матеріал без помилок. Вражаюче широкий динамічний діапазон дозволяє відкрити красу фотографій, відзнятих навіть за повної відсутності освітлення.
З інноваційними технологіями ти можеш в один дотик видалити всі непотрібні об'єкти на фотознімку. Художні портрети можна знімати з функцією розмиття заднього фону без необхідності подальшого редагування, привертаючи більше уваги до об'єкта зйомки.
32-мегапіксельна камера дозволяє створювати неймовірні групові знімки великих компаній і всі точно помістяться в одному кадрі! Якісна картинка забезпечена для проведення онлайн-зустрічей і робочих переговорів. Записуй більше прекрасних моментів життя, створюючи динамічні знімки та експортуючи їх без втрати якості. Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 Pro дає можливість записувати картинку одночасно з передньої і задньої камери, щоб одночасно захоплювати кілька ракурсів.
Корпус пристрою захищений від потрапляння води та пилу за стандартом IP64. Захисне скло Corning Gorilla Glass Victus 2 забезпечує стійкість сенсорної панелі до падінь і подряпин. Внутрішня структура девайса також додатково продумана для зміцнення. Міцна рамка з алюмінієвого композиту ефективно захищає деталі під час механічних впливів. Внутрішнє посилення по чотирьох кутах зміцнює корпус, створюючи ребро жорсткості.
Флагманська естетика відображає яскравий і освіжаючий стиль смартфона Xiaomi Redmi Note 14 Pro. Зручно вигнутий екран відмінно лежить у долоні, повторюючи її форму і гарантуючи комфорт використання девайса. Деко камери отримало вирівнювання по центру для візуальної симетрії, а цікава форма корпусу виділяє гаджет серед інших пристроїв у сегменті.
6,67-дюймовий AMOLED-дисплей залишає неперевершені враження від перегляду будь-якого контенту. Висока роздільна здатність, 10-бітна глибина кольору та пікова яскравість 1800 ніт дають змогу взаємодіяти з екраном навіть у разі потрапляння на нього прямих променів світла. Ультраплавний відгук на дотики виводить ігри на новий захоплюючий рівень. Частота оновлення 120 Гц дає можливість дивитися динамічний контент з максимальним комфортом. Для захисту органів зору дисплей автоматично регулює колірну температуру відповідно до часу доби знижуючи зорову втому. 92-канальне ШІМ-регулювання дає змогу знизити мерехтіння екрана навіть за низького рівня яскравості.
Вбудовані подвійні динаміки з технологією Dolby Atmos забезпечують звук кінематографічного рівня у твоєму гаджеті. Слухай музику, дивись фільми, грай і працюй, насолоджуючись чистим і об'ємним звучанням 24/7.
Ємнісний вбудований акумулятор на 5500 мА·год гарантує до 36-48 годин безперервної роботи девайса в режимі середнього навантаження. Наприклад, ти можеш 14 годин поспіль дивитися потокове відео або 23 години користуватися соціальними мережами. 45-ватної турбозарядки достатньо, щоб блискавично швидко відновити рівень заряду батареї. Смарт-зарядка дає можливість дозарядити девайс вночі з мінімальними ризиками для стану акумулятора.
Топовий процесор MediaTek Helio G100 Ultra виготовлений за вдосконаленим 6-нм техпроцесом. Він підвищує продуктивність, якість картинки та можливості підключення. Надійність і довговічність пристрою гарантована пройденими багаторазовими випробуваннями: 28 000 мікропадінь, 10 000 підключень до портів, 300-кратні обертання під час їзди на роликах, випробування на стискання корпусу.
| Клас телефону: | Multi SIM |
| Форм-фактор: | моноблок |
| Кількість SIM-карт: | 2 SIM |
| Формат SIM-карти: | Nano |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G): | 4G |
| Тип дисплея: | AMOLED |
| Діагональ екрану: | 6.67" |
| Роздільна здатність екрану: | 1080 x 2400 pixels |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Матеріал екрану: | Gorilla Glass Victus 2 |
| Процесор: | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Частота процесора: | 2.2 GHz |
| Кількість ядер: | 8 core |
| Відеоядро: | ARM Mali-G57 MC2 |
| Оперативна пам'ять: | 8 Gb |
| Вбудована пам'ять: | 256 Gb |
| Розширення пам`яті: | microSD, до 1 Тb |
| Кількість модулів основної камери: | 3 |
| Основна камера: | 200 + 8 + 2 Мп |
| Діафрагма основної камери: | f/1.65 + f/2.2 + f/2.4 |
| Також: | смартфон |
| Метод стабілізації: | цифровий |
| Запис відео основної камери: | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів фронтальної камери: | 1 |
| Фронтальна камера: | 32 Mpx |
| Діафрагма фронтальної камери: | f/2.2 |
| Запис відео фронтальної камери: | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Функції камери: | спалах |
| Операційна система: | Android 14 |
| Мультимедіа: | соціальні мережі |
| Органайзер: | телефонна книга |
| Бездротові підключення: | NFC |
| Навігація: | A-GPS |
| Інтерфейси і підключення: | USB Type-C |
| Ємність акумулятора: | 5500 mAh |
| Особливості: | IP54 certified |
| Вбудовані датчики: | цифровий компас |
| Безпека: | Fingerprint |
| Оснащення: | швидке зарядження |
| Також шукають: | швидкі |
| Матеріал корпуса: | пластик |
| Розміри (мм): | 162.16 x 74.92 x 8.24 мм |
| Вага: | 180 г |
| Колір: | чорний |
| Особливості корпусу: | безрамковий дисплей |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 14 Pro 8/256GB Midnight Black (1123272)
Ціна: 10776 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає