Код товару: 16-97706












Величезний акумулятор 7000 мАг дозволить вам вирушати в поїздки, працювати та насолоджуватися розвагами без зайвих думок про підзарядку
Робіть деталізовані фото з основним сенсором 50 МП та технологією Quad Pixel для якіснішої зйомки за слабкого освітлення
Завдяки автоматичному розпізнаванню сцен та підбору оптимальних налаштувань moto ai робить ваші знімки ідеальними
Легко справляйтеся з багатозадачністю за допомогою восьмиядерного процесора та додатковими 8 ГБ оперативної пам’яті завдяки RAM Boost.
Сучасний тонкий корпус, що зручно лежить у руці, робить moto g06 power елегантним та приємним у використанні
Оцініть 6,88" HD+ дисплей з насиченими кольорами та чітким зображенням у поєднанні з подвійними стереодинаміками та технологією Dolby Atmos, що створюють ефект повного занурення
З водовідштовхувальним покриттям IP64 та стійким до подряпин склом Corning Gorilla Glass 33 ваш смартфон захищений від бризок, крапель і щоденних дрібних пошкоджень
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + SIM + MicroSD |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.88" |
| Роздільна здатність дисплея | 1640x720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 260 ppi |
| Тип екрану | LCD |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 3 |
Процесор |
|
| Процесор | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Графічний процесор | ARM Mali-G52 MC2 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
Камера |
|
| Камера | 50 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Фронтальна камера | 8 Мп, f/2.0 |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 15 |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | GPS |
| Супутникова система |
GPS Galileo QZSS |
| Bluetooth | Є |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення |
USB Type-C Аудіо 3,5 |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса |
Штучна шкіра Пластик |
| Стандарт захисту | IP64 |
| Захист корпусу |
Вологозахист Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Датчик навколишнього кольору Датчик наближення Сканер обличчя Сканер відбитку пальців |
| Колір | Сірий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Швидка зарядка | є |
| Особливості швидкої зарядки | 10 Вт, 5 В, 2 А |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 171.35 x 77.50 x 8.31 мм |
| Вага, г | 194 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Type-A – USB Type-C Захисний чохол Інструмент для виймання SIM-картки Інструкція Гарантійний талон |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
Гарантія |
|
| Гарантія | 1 рік |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Мобільний телефон Motorola G06 Power 4/256GB Laurel Oak (PBA00001UA)
Ціна: 5950 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає