Кулер до корпусу Deepcool FD12 (R-FD12-BKNPN1-G)
Кількість вентиляторів:1
Діаметр вентиляторів:120 мм
Тип підшипника:гідродинамічний підшипник
Номінальна швидкість обертання:400RPM
Максимальна швидкість обертання:2500RPM
Тип роз'єму підключення:4-pin
Підсвітка:немає
Рівень шуму:27.6 дБ
Управління швидкістю обертання:за рахунок PWM
Повітряний потік:64.2 CFM
Тиск:2.49 мм H2O
Напруга живлення вентиляторів:12 В
Споживаний струм:0.13 А
Споживана потужність:1.56 Вт
Розмір:120 х 120 х 25 мм
Вага:175 г
Колір:чорний
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки