Код товару: 922035







Суворий або яскравий? З корпусом Frime MarkIII Ви ніколи не зіткнетеся з подібною проблемою. Вибирайте відповідний варіант підсвічування і насолоджуйтеся відмінною функціональністю в стильному і яскравому корпусі! Сувора глуха передня панель врівноважується прозорими бічною і верхньою панелями, через які будуть чудово проглядатися всі внутрішні елементи з підсвічуванням. Оригінальності додає нахильне розташування передньої панелі корпусу, яка до того ж оснащена сітчастими елементами, що поліпшують процес охолодження.
Корпус Frime MarkIII повноформатний, а це значить, що на його базі Ви зможете зібрати оптимальну конфігурацію незалежно від поставлених завдань - кількості відсіків для внутрішнього розміщення більш ніж достатньо. При цьому на передній панелі розташовані відразу кілька USB портів, в тому числі USB 3.0, а значить, можна підключити будь-які додаткові зовнішні пристрої. Також з передньої панелі можна керувати RGB LED вентиляторами, що входять в комплект - міняти режими підсвічування, а також швидкість обертання для оптимального охолодження всієї системи. Frime MarkIII - стильна і яскрава функціональність з запасом для розширення!
| Типорозмір: | Midi Tower |
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/ITX |
| Відсіки пристроїв 2,5" (внутр): | до 3 |
| Відсіки пристроїв 5,25 "(зовн): | Немає |
| Відсіки пристроїв 5,25" (внутр): | 2 |
| Відсіки пристроїв 5,25" (всього): | 2 |
| Відсіки пристроїв 3,5" (зовн): | Немає |
| Відсіки пристроїв 3,5" (всього): | 3 |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Роз'єми на передній панелі: | 2 х USB 3.0, 2 х USB 2.0, Аудіо, контролер вентиляторів та підсвічування |
| Вентилятори: | 3 х 120 мм RGB LED, 1 x 280 мм СВО (опция) |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розміри корпусу: | 210 х 435 х 466 мм |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.х: | 2 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| IEEE1394: | немає |
| eSATA: | немає |
| Товщина металу: | 0.6 мм |
| Розмір упаковки: | 275 х 510 х 520 мм |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| USB 3.х нове: | 2 |
| USB Type-C: | немає |
| Кардридер: | немає |
| Розташування портів: | на передній панелі вгорі |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Підсвічування: | RGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 3 шт. |
| Можливість встановлення СВО: | немає |
| Максимальна довжина відеокарти: | 360 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 175 мм |
| Сітка (Mesh): | немає |
| Пиловий фільтр: | немає |
| Наявність бокового вікна: | є |
| Безгвинтове кріплення: | немає |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Вага: | 6.3 кг |
| Колір: | Black |
| Кількість відсіків 2.5": | 3 |
| Кількість відсіків 3.5": | 3 |
| Кількість відсіків 5.25": | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5": | немає |
| Передня панель: | 3 х 120 мм |
| Верхня панель: | немає |
| Задня панель: | 1 х 120 мм |
| Бічна панель: | немає |
| Передня панель (опція): | 3 х 120 мм |
| Верхня панель (опція): | 2 х 120 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Нижня панель (опція): | немає |
| Бічна панель (опція): | немає |
| На передній панелі: | нет |
| На верхній панелі: | немає |
| На задній панелі: | немає |
| На бічній панелі: | немає |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
24 місяці
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
24 місяціДоставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БЖ (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP)
Ціна: 2811 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає