Код товара: 922035







Суворий або яскравий? З корпусом Frime MarkIII Ви ніколи не зіткнетеся з подібною проблемою. Вибирайте відповідний варіант підсвічування і насолоджуйтеся відмінною функціональністю в стильному і яскравому корпусі! Сувора глуха передня панель врівноважується прозорими бічною і верхньою панелями, через які будуть чудово проглядатися всі внутрішні елементи з підсвічуванням. Оригінальності додає нахильне розташування передньої панелі корпусу, яка до того ж оснащена сітчастими елементами, що поліпшують процес охолодження.
Корпус Frime MarkIII повноформатний, а це значить, що на його базі Ви зможете зібрати оптимальну конфігурацію незалежно від поставлених завдань - кількості відсіків для внутрішнього розміщення більш ніж достатньо. При цьому на передній панелі розташовані відразу кілька USB портів, в тому числі USB 3.0, а значить, можна підключити будь-які додаткові зовнішні пристрої. Також з передньої панелі можна керувати RGB LED вентиляторами, що входять в комплект - міняти режими підсвічування, а також швидкість обертання для оптимального охолодження всієї системи. Frime MarkIII - стильна і яскрава функціональність з запасом для розширення!
| Типорозмір: | Midi Tower |
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/ITX |
| Відсіки пристроїв 2,5" (внутр): | до 3 |
| Відсіки пристроїв 5,25 "(зовн): | Немає |
| Відсіки пристроїв 5,25" (внутр): | 2 |
| Відсіки пристроїв 5,25" (всього): | 2 |
| Відсіки пристроїв 3,5" (зовн): | Немає |
| Відсіки пристроїв 3,5" (всього): | 3 |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Роз'єми на передній панелі: | 2 х USB 3.0, 2 х USB 2.0, Аудіо, контролер вентиляторів та підсвічування |
| Вентилятори: | 3 х 120 мм RGB LED, 1 x 280 мм СВО (опция) |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розміри корпусу: | 210 х 435 х 466 мм |
| USB 2.0: | 2 |
| USB 3.х: | 2 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| IEEE1394: | немає |
| eSATA: | немає |
| Товщина металу: | 0.6 мм |
| Розмір упаковки: | 275 х 510 х 520 мм |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| USB 3.х нове: | 2 |
| USB Type-C: | немає |
| Кардридер: | немає |
| Розташування портів: | на передній панелі вгорі |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Підсвічування: | RGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 3 шт. |
| Можливість встановлення СВО: | немає |
| Максимальна довжина відеокарти: | 360 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 175 мм |
| Сітка (Mesh): | немає |
| Пиловий фільтр: | немає |
| Наявність бокового вікна: | є |
| Безгвинтове кріплення: | немає |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Вага: | 6.3 кг |
| Колір: | Black |
| Кількість відсіків 2.5": | 3 |
| Кількість відсіків 3.5": | 3 |
| Кількість відсіків 5.25": | немає |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5": | немає |
| Передня панель: | 3 х 120 мм |
| Верхня панель: | немає |
| Задня панель: | 1 х 120 мм |
| Бічна панель: | немає |
| Передня панель (опція): | 3 х 120 мм |
| Верхня панель (опція): | 2 х 120 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм |
| Нижня панель (опція): | немає |
| Бічна панель (опція): | немає |
| На передній панелі: | нет |
| На верхній панелі: | немає |
| На задній панелі: | немає |
| На бічній панелі: | немає |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
* Внешний вид товара может отличаться от оригинала
Есть в наличии
Заказать в одно нажатие
Менеджер перезвонит вам, уточнит детали.
Гарантия
24 месяца
Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.Обмен/возврат неактивированного товара надлежащего качества в течение 14 дней. Срок гарантии уточняйте у менеджера.
24 месяцаДоставка
Доставка товара по территории Украины осуществляется с помощью транспортных компаний: "Новая почта".
Получение покупки
При наличии претензий к внешнему виду и комплектности товара вы можете отказаться от его получения.
Оплата
Наличными при получении;
Безналичный без НДС;
Наложенный платёж;
Оплата на карту ПриватБанка;
Оплата на карту Монобанка;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купить в кредит Корпус Frime MarkIII 2*3.0 без БП (MarkIII-U3-GLS-3RGBF-WP)
Цена: 2811 грн.
Кредит от Sense Bank
Любой товар в кредит от Sense Bank прямо сейчас!
Как воспользоваться услугой:
1. Выбрать на сайте интересующий товар;
2. На странице товара или уже в корзине покупателя оформить "Кредит Sense Bank";
3. Менеджер позвонит для подтверждения заказа и оформления услуги;
4. Получить уведомление в удобный мессенджер;
5. Пройти идентификацию в системе BankID (для клиентов всех банков);
6. Заполнить заявку и подтвердить договор – все через онлайн!
Преимущества "Кредита на товар" от Sense Bank:
Отсутствие бумажных документов;
Сумма кредита от 1000 грн до 150 000 грн;
Для клиентов от 21 до 70 лет;
Получите договор на электронную почту.
Sense Bank – все просто!
Максимальная сумма кредита – до 150 000 грн. сроком до 24 мес.
Реальная годовая процентная ставка: от 0,01% до 480,7%
АО «Сенс Банк». В Государственном реестре банков №158. Лицензия НБУ №61 от 01.12.2022
Мгновенная рассрочка "ПриватБанк"
Условия оформления:
Оформляй кредит по карте ПриватБанка!
«Мгновенная рассрочка» действует на весь ассортимент.
Максимальный срок кредитования – 24 мес.
Комиссия: 2,9% от суммы покупки
Для оформления рассрочки необходимо добавить товар в корзину и при оформлении заказа указать оплату в рассрочку и количество платежей:

Рассрочка онлайн "Плати Позже"
Нет отзывов