Цифр. відеокамера 4K Flash Panasonic HC-X1600 HC-X1600E
Характеристики
Особливості
Panasonic HC-X1600 — компактна 4K відеокамера професійного рівня з підтримкою зйомки 60p і довготривалою автономною роботою. Об’єктив охоплює діапазон фокусних відстаней 25–600 мм, пропонуючи широкий кут огляду та 24-кратний оптичний зум. Завдяки вбудованій системі стабілізації HYBRID O.I.S.+ з Ball O.I.S. вона зменшує тремтіння та спотворення під час руху. Камера підтримує запис 4:2:2 10-бітного відео у форматі MOV/MP4 із високою швидкістю передавання даних до 200 Мбіт/с. Два кільця ручного керування, сенсорний екран 3,5", подвійний слот SD і підтримка USB-PD роблять її гнучким рішенням для професійних задач.
Компактна відеокамера 4K 60p, створена для режисерів
Об’єктив із широким кутом огляду 25 мм* і оптичним 24-кратним зумом
Об’єктив охоплює діапазон фокусних відстаней від ширококутного режиму 25 мм* до режиму телефото 600 мм* із 24-кратним масштабуванням. i.ZOOM досягає 32-кратного масштабування з роздільною здатністю 4K та 48-кратного масштабування з роздільною здатністю FHD.
Високоточне автофокусування з роздільною здатністю 4K
HYBRID O.I.S.
Технології
  • MOS-сенсор типу 1/2.5 з роздільною здатністю 8.29 МП
  • 24-кратний оптичний зум (еквівалент 25–600 мм)
  • 5-осьова стабілізація зображення HYBRID O.I.S.+
  • Високоточне автофокусування з виявленням обличчя та кольору
  • Запис 4K 60p у 10-бітному форматі HEVC (LongGOP)
  • Подвійний слот для SD-карт із безперервним і дублюючим записом
  • Інтерфейс HDMI (4:2:2 10 біт), USB Type-C з підтримкою PD
  • Вбудований Wi-Fi (2,4/5 ГГц) для дистанційного керування
  • Конструкція з ефективним розсіюванням тепла
  • Сенсорний LCD 3.5" (2,76 млн точок), OLED-видошукач
Для кого
  • Для професійних відеографів і операторів
  • Для зйомки документальних і корпоративних фільмів
  • Для журналістів і репортажних команд
  • Для блогерів, стримерів і творців мультимедійного контенту
Основні
У напрямку:професійна
Підтримка HD:1
Підтримувані файлові системи:Fat32, exFat
Фото:JPEG
Відео:MP4, MOV , AVCHD
Матриця
Розмір матриці:1/2.5"
До мегапікселів, млн.:8.29
Мегапікселів (відео):8.29
Максимальний розмір фотознімку:3840 x 2160
Тип матриці:MOS
Розподільна здатність відео:1280 x 720, 1920 x 1080, 3840 x 2160
Об'єктив
Світлосила:f/1.8 - f/4.0
Стабілізатор зображення:1
Фокусна відстань:4.12 - 98.9 мм
Діаметр фільтра:62 мм
Ручне фокусування:1
Видошукач
Діагональ дисплея:3.5
Зйомка
Мінімальна освітленість:1.5 люкс
Баланс білого:Auto / ATW LOCK / 3200K / 5600K / VAR (2000K—15000K) / Ach Fixed / Bch Fixed
Формат звуку:MOV, MP4, AVCHD
Макс. бітрейт відео:200 Мбіт/с
Попередній запис (Pre-Rec):1
Функції
Підтримка карт пам'яті:SD/SDHC/SDXC
Додатково
Роз'єми:HDMI, 3.5 мм, 2.5 мм, USB 2.0, XLR 2, DC IN
Фізичні
Напруга батареї:7.28 В
Колір:чорний
Розміри ( ШхВхГ ):129 x 93 x 267
Вага:850 г
Упаковка:
Ширина:28 см
Высота:22 см
Глубина:33 см
Всі характеристикиМенше характеристик
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки