Код товару: 17-31145
Особливості
Fujifilm X-S20 оснащена APS-C сенсором X-Trans CMOS 4 із роздільною здатністю 26,1 мегапікселя та процесором X-Processor 5. Камера забезпечує високу швидкість оброблення даних, точне передавання деталей і стабільну роботу під час фото- та відеозйомки.
Система автофокусування підтримує розпізнавання людей, тварин, птахів, автомобілів, літаків і поїздів. Алгоритми штучного інтелекту допомагають стабільно відстежувати об’єкти під час динамічної зйомки.
Модель підтримує запис відео 6.2K Open Gate 30p, 4K 60p та Full HD із частотою до 240 кадр/с. Підтримка F-Log2, 10-бітного запису 4:2:2 і кодека H.265 розширює можливості кольорокорекції та професійного відеомонтажу.
П’ятиосьова система стабілізації зображення компенсує до 7 стопів тремтіння камери. Це допомагає отримувати чіткі кадри під час зйомки з рук та підвищує стабільність відео.
Камера підтримує режим Vlog із сенсорним керуванням основними параметрами під час запису. Наявність USB Type-C, HDMI, входу для мікрофона та виходу для навушників спрощує інтеграцію в стримінгові та студійні сценарії роботи.
Технології (використовувані)
Технічні характеристики
Для кого
Висновок
Fujifilm X-S20 Body Black поєднує компактний формат, стабілізацію IBIS та розширені відеоможливості для фото- й відеовиробництва. Камера підходить для мобільної творчої роботи, відеоблогінгу та багатоформатного створення контенту.
| Тип фотокамери: | системна, бездзеркальна |
| Тип процесора: | X-Processor 5 |
| Оптика: | змінна |
| Матриця | |
| Тип матриці: | APS-C X-Trans CMOS |
| Розмір матриці: | APS-C (23.5 15.6 мм) |
| Світлочутливість (ISO): | 160 - 12800 |
| Кількість мегапікселів: | 26.1 Мп |
| Максимальний розмір фотографії: | 6240x4160 |
| Формат файлів: | RAW, JPEG, TIFF, HEIF |
| Об'єктив | |
| Тип затвору: | механічний, електронний |
| Стабілізатор зображення: | матричний, 5-осьовий |
| Привід автофокусування: | автофокусування за контрастом TTL / автофокусування з фазовим виявленням |
| Дисплей | |
| Діагональ дисплея: | 3 " |
| Розподільна здатність дисплея: | 1840000 тис. пікс |
| Поворотний дисплей: | 1 |
| Сенсорний екран: | 1 |
| Видошукач: | електронний |
| Охоплення кадру: | 100 % |
| Зйомка відео | |
| Максимальна роздільна здатність відео: | 6240х3510 |
| Формати запису файлів: | MP4, MOV, H.264, H.265 |
| Відео HDR: | 1 |
| Зйомка / експозиція | |
| Cюжетні програми: | Портрет, Пейзаж, Спорт, Ніч, Автопортрет |
| Витримка: | 15 хв – 1/32000 с |
| Автопортрет: | 1 |
| Експокорекція: | ±5 EV |
| Баланс білого: | авто, денне світло, тінь, ручний, лампа розжарювання, флуоресцентне світло, підводне освітлення |
| Замір балансу білого: | 1 |
| Автобрекетинг: | 1 |
| Покадрова зйомка: | 1 |
| Режими автофокусу: | AF-S (покадровий автофокус), AF-C (безперервний автофокус), MF (ручне фокусування) |
| Режими експозиції: | пріоритет витримки, пріоритет діафрагми, ручний режим, програмний режим |
| Система виміру експозиції: | точкова, багатозонна, середньозважений |
| Компенсація експозиції: | ±5 EV |
| Пам`ять і роз'єми | |
| Типи карт пам'яті: | SD / SDHC / SDXC |
| USB-порт: | 1 |
| Аудіовихід: | 1 |
| USB коннектор: | 1 |
| Комунікації: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Роз'єми і порти: | вихід на навушники, вхід для мікрофона, USB Type-C, HDMI |
| Живлення | |
| Тип живлення: | акумулятор |
| Знімків на заряді: | 800 шт |
| Додатково | |
| Кріплення для штатива: | 1 |
| Фізичні | |
| Колір: | чорний |
| Габарити (ШхВхТ): | 127,7 x 85,1 x 65,4 мм |
| Вага: | 491 г |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 20 см |
| Высота: | 13 см |
| Глубина: | 22 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Цифрування. фотокамера Fujifilm X-S20 Body Black 16939526
Ціна: 69369 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає