Код товару: 16-44465

























Цифрова бездзеркальна фотокамера Canon EOS R5 у комплекті з професійним об’єктивом RF 24-105mm f/4 L IS USM відкриває нові можливості для фотографів і відеографів. 45-мегапіксельний повнокадровий сенсор у поєднанні з процесором DIGIC X забезпечує високу деталізацію знімків і якісне відео. Система Dual Pixel CMOS AF II з розширеним покриттям кадру та розпізнаванням об’єктів працює швидко й точно навіть за слабкого освітлення. Комплектний об’єктив з постійною світлосилою f/4 і оптичною стабілізацією ідеально доповнює можливості камери для щоденної та репортажної зйомки.
Особливості
Технології
Для кого
| Тип фотокамери: | бездзеркальна |
| Тип процесора: | DIGIC X |
| Оптика: | змінна |
| Матриця | |
| Тип матриці: | Full Frame (36 24 мм) |
| Розмір матриці: | Full Frame (36 24 мм) |
| Світлочутливість (ISO): | 100–51200 |
| Кількість мегапікселів: | 45 Мп |
| Максимальний розмір фотографії: | 8192 5464 |
| Формат файлів: | JPEG, RAW, HEIF, RAW + JPEG, RAW + HEIF |
| Об'єктив | |
| Конструкція: | 18 елементів в 14 групах |
| Тип фокусування: | Dual Pixel CMOS AF II (гібридний) |
| Режими фокусування: | покадровий (One-Shot AF), безперервний (Servo AF), автоматичний вибір, розпізнавання обличчя/очей, відстеження об’єктів |
| Ручне фокусування: | 1 |
| Кріплення об'єктива: | Canon RF |
| Світлосила: | f/4 |
| Focal length (equiv. 35mm): | 24 - 105 |
| Фокусна відстань: | 24-105 мм |
| Діагональний кут поля зору: | 84° – 23°20' |
| К-сть точок фокусування: | 5940 |
| Тип затвору: | механічний, електронний |
| Стабілізатор зображення: | вбудована 5-осьова (у координації з оптичною стабілізацією об’єктива, до 8 стопів) |
| Мінімальна діафрагма: | f/22 |
| Максимальне збільшення: | 0.24x |
| Привід автофокусування: | Nano USM (в об’єктиві) |
| Кількість пелюсток діафрагми: | 9 |
| Діаметр об'єктива: | 77 мм |
| Аксесуари: | об’єктив RF 24-105mm f/4 L IS USM, кришка об’єктива, задня кришка, бленда, кришка байонета, ремінець, акумулятор LP-E6NH, зарядний пристрій, документація |
| Дисплей | |
| Діагональ дисплея: | 3.2 " |
| Поворотний дисплей: | 1 |
| Сенсорний екран: | 1 |
| Видошукач: | електронний |
| Кроп видошукача: | 0.76 x |
| Зйомка відео | |
| Максимальна роздільна здатність відео: | 8K (8192 4320) до 29.97 fps RAW / 4K до 119.88 fps |
| Формати запису файлів: | MP4, MOV (H.265 / Canon Log / HDR PQ), RAW |
| Пам`ять і роз'єми | |
| Типи карт пам'яті: | CFexpress Type B + SD/SDHC/SDXC (UHS-II) |
| Комунікації: | Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, USB Type-C |
| 2 слота для карт пам'яті: | 1 |
| Живлення | |
| Тип живлення: | акумулятор LP-E6NH |
| Знімків на заряді: | 320 шт |
| Додатково | |
| Особливості: | Dual Pixel RAW, вбудована 5-осьова стабілізація, розпізнавання облич/очей/голови/тварин, мультиконтролер, захист від пилу та вологи, підтримка Canon Log та HDR PQ |
| Фізичні | |
| Матеріал корпуса: | магнієвий сплав |
| Колір: | чорний |
| Габарити (ШхВхТ): | 138.5 97.5 88 мм |
| Вага: | 738 г |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 23 см |
| Высота: | 19 см |
| Глубина: | 28 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Цифр. фотокамера Canon EOS R5 + RF 24-105 f/4.0 L IS 4147C069
Ціна: 225514 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає