Код товару: 16-44463
Цифрова фотокамера Canon EOS R5 C body поєднує можливості кінематографічної відеозйомки та високоякісної фотозйомки в одному компактному корпусі. Повнокадровий датчик забезпечує запис відео з роздільною здатністю 8K та створення фотографій 45 Мп з високою деталізацією. Байонет RF дозволяє використовувати широкий вибір об’єктивів RF, EF та Cinema через адаптери. Технологія Dual Pixel CMOS AF з розпізнаванням обличчя та очей підтримує точне фокусування. Активне охолодження дає змогу вести тривалу зйомку без обмежень.
Особливості
Технології
Для кого
| Тип фотокамери: | бездзеркальна |
| Тип процесора: | DIGIC Accelerator + DIGIC X |
| Оптика: | змінна |
| Матриця | |
| Тип матриці: | BSI CMOS, Full Frame (36 24 мм) |
| Розмір матриці: | 36.0 24.0 мм |
| Світлочутливість (ISO): | 100-51200 |
| Кількість мегапікселів: | 45 Мп |
| Максимальний розмір фотографії: | 8192 5464 |
| Формат файлів: | JPEG, HEIF, RAW, C-RAW, RAW + JPEG, RAW + HEIF |
| Об'єктив | |
| Конструкція: | змінна |
| Тип фокусування: | Dual Pixel Intelligent AF (гібридний) |
| Режими фокусування: | покадровий (AF-S), безперервний (AF-C), автоматичний вибір, розпізнавання обличчя/очей, відстеження об’єктів, Eye Control AF, Action Priority |
| Кріплення об'єктива: | Canon RF |
| Світлосила: | Залежно від об'єктива |
| Focal length (equiv. 35mm): | Залежно від об'єктива |
| Фокусна відстань: | Залежно від об'єктива |
| К-сть точок фокусування: | 1053 |
| Тип затвору: | фокальний затвор з електронним керуванням та функція електронного затвора на сенсорі |
| Стабілізатор зображення: | вбудована 5-осьова (у координації з оптичною стабілізацією об’єктива) |
| Видошукач: | електронний, високої роздільної здатності, 100 % охоплення |
| Зйомка відео | |
| Максимальна роздільна здатність відео: | 8K 60p RAW, 4K 120p, 4K 60p з оверсемплінгом |
| Формати запису файлів: | MP4, RAW, різні кодеки (включаючи Canon Log) |
| Додатково | |
| Особливості: | вбудований вентилятор для тривалого запису відео, стековий повнокадровий сенсор з заднім підсвічуванням для швидкого зчитування та мінімальних спотворень, стековий повнокадровий сенсор з заднім підсвічуванням, Dual Pixel Intelligent AF з розпізнаванням об’єктів, активне охолодження для тривалого запису, професійний пиловологозахист |
| Фізичні | |
| Матеріал корпуса: | магнієвий сплав |
| Колір: | чорний |
| Габарити (ШхВхТ): | 142 х 111 х 101 мм |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 20 см |
| Высота: | 20 см |
| Глубина: | 24 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Цифр. фотокамера Canon EOS R5 C body 5077C003
Ціна: 163298 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає