Код товару: 16-36968






Компактний та зручний водонагрівач для встановлення над раковиною або під раковиною. Надійний електричний водонагрівач об'ємом 10 л Покриття бака зі склокераміки Просте регулювання температури за допомогою регулятору В комплекті: запобіжний клапан та електричний кабель зі штепселем Переваги: Стійкість внутрішнього покриття : Бак протестований при тиску 16 бар, що в два рази більше ніж звичайний тиск води в будинках і квартирах. Така стійкість досягається завдяки внутрішньому покриттю всередині водонагрівачів Tronic. Надійна робота: Бойлер покритий зсередини шарами склокераміки, що являє собою склоподібну речовину, загартовану при високій температурі. Крім того, дане покриття є абсолютно хімічно нейтральним і забезпечує повну гігієнічність приготування гарячої води. Просте і зручне регулювання : Управління температурою нагріву здійснюється за допомогою ручки регулятора на фронтальній панелі водонагрівача. Таким чином, при установці температури до 70С водонагрівач буде постійно підтримувати задані значення при роботі.
| ТИП ТЕНУ: | Мокрий |
| ОБ'ЄМ, Л: | 10 |
| ФОРМА БОЙЛЕРА: | Квадратна |
| ПОТУЖНІСТЬ ТЕНІВ: | 1500 Вт |
| WIFI: | Немає |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ: | 1 |
| УСТАНОВКА: | Під мийкою |
| МОНТАЖ: | Настінний |
| ГАРАНТІЯ НА БАК: | 60 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ: | 12 міс. |
| БРЕНД: | Bosch |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК: | Болгарія |
| КЕРУВАННЯ: | Механічне |
| Габарити (ВхШхГ): | 40.6 x 37.2x 25.7 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ): | 47x38x31 см |
| Вага в упаковці (кг): | 7.8 |
| Вага: | 6.6 кг |
| Підведення труб: | Зверху |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Бойлер BOSCH Tronic 2000T 10 T
Ціна: 5404 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає