Адаптер PoE Ubiquiti POE-24-24W
Характеристики
PoE адаптери Ubiquiti, в тому числі і РоЕ 24V 1А, відрізняються високою надійністю. Якщо використовувати пристрій разом з кабелем Ubiquiti TOUGHCable, то можна практично повністю захиститися від перенапруги мережі і забезпечити заземлення. POE-24-24W від Ubiquiti має вихідну напругу 24V, Gigabit LAN Port не має. Блок живлення обладнаний кнопкою віддаленого перезавантаження (тільки 24V. 1A.), що рятує від необхідності щораз добиратися до точки доступу при необхідності перезавантаження.
Конектор:RJ-45
Вхід:0.3 A 120 В
Вихід:24V
Гарантія
12 місяців
Докладніше
12 місяців
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки