Обігрівач Grunhelm PTC5000R
Характеристики
Обігрівач Grunhelm PTC5000R є справжньою знахідкою для тих, хто шукає ефективний та надійний спосіб обігріву приміщень. Цей теплова гармата промислового класу розроблена з урахуванням найсучасніших технологій, що гарантує високий рівень продуктивності та якості. Потужність 5000 Вт дозволяє обігріти простір до 60 кв.м, що робить його ідеальним рішенням як для житлових, так і для нежитлових приміщень.
Встановлення моделі є підлоговим, що забезпечує мобільність та простоту в розміщенні обігрівача у будь-якому зручному для вас місці. До комплекту включено силову вилку, що спрощує процес підключення до мережі 220 В. Grunhelm PTC5000R – це досконале поєднання ефективності, безпеки та сучасного дизайну, яке неодмінно стане невід'ємною частиною вашого простору.
Призначення:Промисловий
Тип:теплова гармата
Площа обігріву:60 кв.м
Потужність:5000 Вт
Нагрівальний елемент:трубчатий
Тип управління:електронне
Встановлення:підлоговий
Режими роботи:обігрів
Особливості:термостат
Додатково:ручка для переміщення
Габарити:370 х 290 х 310 мм
Вага:5 кг
Колір:червоно-чорний
Тип обігрівача, для сінка:теплова гармата
Також шукають:2000 Вт і більше
Всі характеристикиМенше характеристик
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки