Код товару: 17-58579











| Діагональ екрана: | 50" |
| Роздільна здатність екрану: | 4K UHD (3840х2160) |
| Частота оновлення: | 60 Гц |
| Wi-Fi: | є |
| Цифровой тюнер: | DVB-T/T2/C/C2/S/S2 |
| VESA: | 300 х 150 |
| Smart TV: | зі Smart TV |
| Потужність звуку: | 2 х 10 Вт |
| Колір: | чорний |
| Роз'єми: | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, RCA, 2хRF-in, Coaxial |
| Розміри без підставки (ШхВхГ): | 1111х645х80 мм |
| Вага з підставкою: | 8.7 кг |
| Підтримка HDR: | є |
| Bluetooth: | є |
| Операційна система: | Tizen |
| Технологія дисплея: | QLED |
| Голосове керування: | є (пульт) |
| Час відгуку: | 8 мс |
| Оперативна пам'ять: | 1.5 ГБ |
| Внутрішня пам'ять: | 4 ГБ |
| Технології звуку: | Dolby Digital |
| Контрастність: | 1200:1 |
| Відео: | MPEG-4, H.264, H.265, VP9, MPEG1/2, VC-1, XVID |
| Аудіо: | немає даних |
| Фото: | немає даних |
| Кут огляду: | 178° /178° |
| Енергоспоживання: | 120 Вт |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
| Діапазон частот Wi-Fi: | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Версія Bluetooth: | 5.0 |
| Відстань між ніжками: | 900 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ): | 1111х701х261 мм |
| Вага без підставки: | 8.5 кг |
| Технологія MEMC: | немає |
| Підтримка NTFS: | є |
| Комплект постачання: | ніжки, пульт дистанційного керування, батарейки, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Модель пульту: | - |
| Процесор зображення: | Mali-G52-2EE MC1 |
| Тип матриці: | DLED |
| Версія Android: | 11 |
| Покриття екрана: | матове |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Телевiзор Aiwa QLED TS-507N
Ціна: 13584 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає