Код товару: 16-60080
















LG OLED77G54LW — це 77-дюймовий OLED-телевізор преміум-класу 2025 року, який поєднує передові технології з елегантним дизайном. Завдяки новій панелі Tandem RGB OLED та технології Brightness Booster Ultimate, телевізор забезпечує яскравість до 2268 ніт, що робить його ідеальним для перегляду в яскраво освітлених приміщеннях.
Потужний процесор α11 AI Gen2 оптимізує зображення та звук за допомогою штучного інтелекту, забезпечуючи реалістичні кольори та глибокий контраст. Частота оновлення 120 Гц з підтримкою VRR до 165 Гц, G-Sync та FreeSync Premium гарантує плавний геймплей без розривів зображення.
Інтерфейс webOS 25 пропонує персоналізовані профілі, голосове керування та швидкий доступ до популярних стрімінгових сервісів. Ультратонкий дизайн з настінним кріпленням One Wall Design дозволяє телевізору гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр.
Основні характеристики:
Переваги:
| Основні | |
| Тип телевізора: | OLED телевізор |
| Призначення: | споживчий |
| Розмір діагоналі: | 77 " |
| Роздільна здатність екрану: | Ultra HD (3840x2160) |
| Частота розгортки, Гц: | 120 |
| SmartTV: | 1 |
| Smart платформа: | WebOS 25 |
| Технічні | |
| Графічний процесор: | 11 AI Processor 4K Gen2 |
| Енергоспоживання в режимі очікування: | 0.5 Вт |
| Зображення | |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі: | 178 |
| Кут огляду по горизонталі: | 178 |
| ТВ тюнер | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S (супутникове) |
| Порти і роз'єми | |
| Входи: | USB, LAN, HDMI, Вхід для антени RF, eARC (HDMI 2) |
| Виходи: | Оптичний |
| Кількість HDMI: | 4 шт |
| Кількість USB: | 3 шт |
| CI-модуль: | 1 |
| Обмін даними | |
| Дротове підключення: | Ethernet |
| Бездротове підключення: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Звук | |
| Система динаміків: | 4.2 |
| Кількість динаміків: | 4 |
| Потужність звуку: | 60 Вт |
| Сабвуфер: | 1 |
| Об'ємне звучання: | 1 |
| Інтернет-можливості | |
| Підтримка додатків: | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів: | YouTube, Магазин LG Apps, Google Cast, Amazon Alexa, Google Home, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів: | 1 |
| Додатково | |
| Особливості: | Підтримка HDR10, Підтримка HLG, Підтримка HEVC, VP9, Dolby ATMOS, 4K HFR, LG ThinQ, AV1, HGIG Mode, FreeSync, Clear Voice Pro, Airplay2, ALLM (режим автоматичної низької затримки), Filmmaker Mode, VRR, AI Acoustic Tuning |
| Фізичні | |
| Колір: | чорний |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 22 см |
| Высота: | 113 см |
| Глубина: | 187 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Телевізор 77" LG OLED 4K 120Hz (VRR 165Hz) Smart WebOS Black OLED77G54LW
Ціна: 160881 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає