Код товару: 16-08850












TCL 75MQLED80 — це флагманський телевізор із розширеним функціоналом для найвимогливіших користувачів. Його великий 75-дюймовий екран з роздільною здатністю 4K Ultra HD (3840 × 2160 пікселів) у поєднанні з підтримкою HDR10+ і Dolby Vision забезпечує неймовірну деталізацію, високу контрастність і живі кольори. Технології MiniLED і QLED дозволяють досягти чудового зонального підсвічування і відтворення глибоких чорних і яскравих білих кольорів.
Частота оновлення 144Hz робить цей телевізор відмінним вибором для геймерів та любителів спортивних програм, дозволяючи насолоджуватися плавним зображенням без ривків і затримок. Платформа Google TV забезпечує легкий доступ до таких стрімінгових сервісів, як Netflix, YouTube, Amazon Prime Video та інших, а також підтримує Google Assistant для зручного голосового керування.
Аудіосистема від ONKYO з підтримкою Dolby Atmos занурює глядача у тривимірний звук, додаючи ефекту присутності при перегляді фільмів або музики. Сучасний і мінімалістичний дизайн з вузькими рамками доповнює інтер’єр і надає вашій вітальні сучасного вигляду. TCL 75MQLED80 — це поєднання технологічних інновацій, високої продуктивності та стильного дизайну, що робить його ідеальним вибором для тих, хто прагне мати найкраще у своєму домі.
| Основні | |
| Тип телевізора: | MiniLED телевізор |
| Призначення: | споживчий |
| Розмір діагоналі: | 75 " |
| Роздільна здатність екрану: | Ultra HD (3840x2160) |
| Тип матриці: | VA |
| Частота розгортки, Гц: | 144 |
| Індекс динамічних сцен: | 4000 кадрів/сек |
| SmartTV: | 1 |
| Smart платформа: | Google TV |
| Технічні | |
| Графічний процесор: | Quad Core |
| Яскравість екрану: | 1000 кд/м2 |
| Зображення | |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі: | 178 |
| Кут огляду по горизонталі: | 178 |
| ТВ тюнер | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Порти і роз'єми | |
| Входи: | USB, LAN, HDMI |
| Виходи: | Вихід на навушники |
| Тип HDMI: | HDMI 2.1 |
| Кількість HDMI: | 4 шт |
| Кількість USB: | 1 шт |
| CI-модуль: | 1 |
| Обмін даними | |
| Дротове підключення: | Ethernet |
| Бездротове підключення: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth |
| Мультимедіа | |
| Оперативна пам'ять: | 3 Гб |
| Постійна пам'ять: | 20.7 Гб |
| Формати відео: | MKV, AVI, WMV, MPG, TS, MP4, VP9, WebM |
| Формати аудіо: | MP3, WMA |
| Звук | |
| Система динаміків: | 2.0 |
| Кількість динаміків: | 2 |
| Потужність звуку: | 30 Вт |
| Декодер Dolby Digital: | 1 |
| Інтернет-можливості | |
| Підтримка додатків: | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів: | YouTube, Google Play Store, Google Home, Netflix, TCL Home, Alexa Smart Home, Amazon Prime |
| Підтримка хмарних сервісів: | 1 |
| Додатково | |
| Комплектація: | Телевізор, Пульт ДК, Підставка, інструкція, батарейки, гарантійний талон, мікрофіша та енергетична етикетка |
| Особливості: | Таймер сну, Миттєве ввімкнення, Автоматичне вимкнення, Керування зі смартфона/планшета |
| Напруга мережі живлення: | 220-240 В |
| Частота мережі живлення: | 50 Гц |
| Фізичні | |
| Колір: | титан |
| Настінне кріплення VESA: | 400х400 |
| Габарити (ШхВхГ) з підставкою: | 1667 x 1025 x 340 |
| Вага без підставки: | 31 кг |
| Вага з підставкою: | 29.1 кг |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 18 см |
| Высота: | 112 см |
| Глубина: | 185 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит TCL Телевізор 75" MiniLED 4K 144Hz Smart Google TV Titan ONKYO sound 75MQLED80
Ціна: 61800 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає