Код товару: 16-66871


















Телевізор LG 75NANO90A6B створено для тих, хто шукає візуальну насолоду у великому форматі. Завдяки технології NanoCell телевізор відображає більш точні кольори, усуваючи зайві відтінки. Потужний процесор α7 AI Processor 4K Gen6 аналізує вхідний контент та підлаштовує зображення й звук відповідно до сцени. Смарт-платформа WebOS забезпечує легкий доступ до стрімінгових сервісів, а підтримка Dolby Atmos додає кінематографічного ефекту під час перегляду.
Основні характеристики:
Переваги використання:
| Основні | |
| Тип телевізора: | NanoCell |
| Призначення: | споживчий |
| Розмір діагоналі: | 75 " |
| Роздільна здатність екрану: | Ultra HD (3840x2160) |
| Частота розгортки, Гц: | 60 |
| SmartTV: | 1 |
| Smart платформа: | WebOS 25 |
| Технічні | |
| Тип LED-підсвічування: | бічна |
| Енергоспоживання в режимі очікування: | 0.5 Вт |
| Зображення | |
| Формат зображення: | 16:9 |
| Кут огляду по вертикалі: | 178 |
| Кут огляду по горизонталі: | 178 |
| ТВ тюнер | |
| Цифровой тюнер: | DVB-T (ефірне), DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
| Порти і роз'єми | |
| Входи: | USB, LAN, HDMI, Simplink (HDMI CEC) |
| Виходи: | Оптичний |
| Кількість HDMI: | 3 шт |
| Кількість USB: | 2 шт |
| CI-модуль: | 1 |
| Обмін даними | |
| Дротове підключення: | Ethernet |
| Бездротове підключення: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Звук | |
| Система динаміків: | 2.0 |
| Кількість динаміків: | 2 |
| Потужність звуку: | 20 Вт |
| Інтернет-можливості | |
| Підтримка додатків: | Вбудований браузер |
| Підтримка інтернет сервісів: | YouTube, Магазин LG Apps, Amazon Alexa, Netflix |
| Підтримка хмарних сервісів: | 1 |
| Додатково | |
| Особливості: | Автоматичне калібрування, LG ThinQ, HGIG Mode, Apple HomeKit, Airplay2, ALLM (режим автоматичної низької затримки), VRR |
| Фізичні | |
| Колір: | чорний |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 19 см |
| Высота: | 111 см |
| Глубина: | 182 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Телевізор 75" LG NanoCell 4K 60Hz Smart WebOS Black 75NANO90A6B
Ціна: 54933 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає