Код товару: 17-43677












SIGETA Volans II 70/400 AZ — оновлена версія популярного телескопа, що тепер доповнена адаптером для смартфона, а також картами Місяця і планет Сонячної системи. Це легкий і компактний ахроматичний рефрактор початкового рівня, спеціально створений для дітей. Ідеально підходить на роль першого телескопа або підзорної труби. Водночас дана модель може зацікавити й дорослих користувачів, які шукають простий у використанні інструмент для виїзних астрономічних або наземних спостережень. Телескоп постачається в яскравій, барвистій коробці, яка робить його чудовим варіантом для подарунка.
Конструктивні особливості:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Габарити:
| Збільшення в базовій комплектації: | 20x, 66х |
| Максимальне корисне збільшення: | 140x |
| Діаметр об'єктива: | 70 мм |
| Посадочний діаметр окуляра: | 31.75 мм (1.25”) |
| Фокусна відстань: | 400 мм |
| Світлосила: | 5.7 |
| Роздільна здатність: | 1.63 сек. |
| Проникна здатність: | 11.7 зоряних величин |
| Оптична конструкція: | рефрактори |
| Тип монтування: | азимутальне |
| Видошукач: | оптичний 5х24 |
| Система автонаведення: | немає |
| Фокусер: | рейковий |
| Розміри оптичної труби ( x L): | 9.5 х 9.5 х 38 см |
| Розміри в упаковці: | 46 х 22 х 11 см |
| Загальна вага: | 1.3 кг |
| Комплектація: | смартфон-адаптер |
| Особливості: | штатив: алюмінієвий, настільний |
| Країна-виробник: | Китай |
| Колір: | сріблястий |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Телескоп Sigeta Volans II 70/400 AZ (65344)
Ціна: 2618 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає