Код товару: 17-44995
Накладний світильник OSRAM CEILING SKYNE 480 мм Square поєднує сучасний дизайн і ефективне освітлення для будь-яких приміщень. Завдяки потужності 72 Вт і світловому потоку до 5760 лм він забезпечує яскраве, рівномірне нейтральне біле світло 4000K, яке не втомлює очі. Вбудований LED-модуль із терміном служби до 50 000 годин гарантує довговічність та миттєвий запуск без мерехтіння. Світильник оснащений енергозберігаючою технологією, надійним металевим корпусом і полімерним плафоном для рівномірного розсіювання світла. Ідеально підходить для офісів, шкіл, коридорів, конференц-залів та житлових приміщень.
Особливості:
Технології:
Для кого:
| Основні | |
| Тип: | cвітильник накладний |
| Тип монтажу: | На стелю (Surface-mounted) |
| Потужність, Вт: | 72 |
| Світловий потік, лм: | 5760 |
| Колірна температура: | 4000 К |
| Живлення: | 220-240В |
| Тип підключення: | Пряме підключення до мережі |
| Колірна стабільність: | <5 |
| Коефіцієнт передачі кольору: | 80 |
| Рівень освітленості: | 500–600 лк |
| Клас енергоефективності: | A+ |
| Ступінь захисту: | IP 20 |
| Клас захисту: | II |
| Світлова віддача: | 80 лм/Вт |
| Кут випромінювання: | 120 ° |
| ККД: | 95 лм/Вт |
| Кут розсіювання: | 120° |
| Термін служби лампи: | 50000 год |
| Форма: | квадрат |
| Колір світла: | Нейтральний білий |
| Додатково | |
| Електронні компоненти: | Вбудований драйвер |
| Сертифікат: | CE, RoHS |
| Особливості: | Енергоефективний LED модуль, Миттєвий запуск без мерехтіння, Довговічний металевий корпус, Полімерний плафон для рівномірного розсіювання світла, Сучасний квадратний дизайн |
| Фізичні | |
| Кількість ламп у наборі: | 1 |
| Матеріал корпуса: | метал |
| Світловипромінювальний матеріал поверхні: | полімер |
| Робоча температура: | -20…+40 °C |
| Монтажний розмір, мм: | 480 480 |
| Розміри, мм: | 480 480 60 |
| Вага, кг: | 3.2 |
| Колір: | чорний |
| Колір плафону: | білий |
| Колір основи: | чорний |
| Матеріал плафону: | полімер |
| Комплектація: | світильник, монтажний комплект, LED драйвер |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 48 см |
| Высота: | 8 см |
| Глубина: | 48 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Світильник накладний OSRAM CEILING SKYNE 480мм Square 72Вт 4000K 4099854663901
Ціна: 1683 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає