Код товару: 11-11122
Особливості
Модель WMH-B60C виконана у форматі напівавтоматичної пральної машини з окремими зонами для прання та віджиму. Така конструкція дозволяє організувати процес поетапно, забезпечуючи гнучкість у роботі з різними типами тканин.
Вертикальне завантаження спрощує доступ до бака та центрифуги. Формат підходить для швидкого завантаження і вивантаження білизни без зайвих рухів.
Об’єм прання до 6 кг оптимальний для щоденних потреб. Центрифуга дозволяє ефективно видаляти воду після завершення циклу, що скорочує час подальшого сушіння.
Наявність окремих таймерів для прання та віджиму забезпечує точне налаштування тривалості кожного етапу. Це дає змогу враховувати тип тканини та ступінь забруднення.
Пластиковий корпус зменшує вагу пристрою, а ергономічний дизайн сприяє зручному розміщенню навіть у невеликому просторі.
Технології (використовувані)
Технічні характеристики
Для кого
Висновок
ARDESTO WMH-B60C поєднує функціональність прання та віджиму в одному рішенні. Конструкція забезпечує контроль процесів і адаптацію до різних умов використання.
| Основні | |
| Тип: | пральна |
| Тип завантаження: | вертикальна |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Завантаження білизни для прання: | 6 кг |
| Функції | |
| Кількість програм прання: | 2 |
| Програми: | Делікатна, Звичайна |
| Додаткові опції: | таймер на прання / на віджимання, центрифуга, Функція реверс |
| Додатково | |
| Особливості: | клас захисту від удару струмом: II |
| Країна виробник: | Китай |
| Фізичні | |
| Колір: | білий |
| Рівень шуму при пранні: | 60 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні: | 70 дБ |
| Вага: | 18.5 кг |
| Номінальна напруга: | 220 В |
| Габарити | |
| Висота: | 84.9 см |
| Ширина: | 76 см |
| Глибина: | 41 см |
| Упаковка: | |
| Высота: | 86 см |
| Глубина: | 43 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
12 місяців
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
12 місяцівДоставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Пральна машина Ardesto WMH-W60C
Ціна: 5329 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає