Код товару: 11-13124











Особливості
Модель WWH-B65C реалізована як напівавтоматична пральна машина з окремими процесами прання та віджиму. Така конструкція дозволяє послідовно обробляти білизну, контролюючи кожен етап.
Вертикальне завантаження забезпечує зручний доступ до баків. Формат спрощує взаємодію з пристроєм під час завантаження, вивантаження та переміщення речей.
Місткість 6,5 кг орієнтована на щоденні потреби. Вбудована центрифуга забезпечує ефективний віджим, а режим AIR DRY сприяє додатковому видаленню вологи за рахунок циркуляції повітря.
Таймери прання та віджиму дозволяють точно налаштовувати тривалість процесів. Для захисту білизни під час віджиму передбачена спеціальна сітка, яка зменшує механічний вплив.
Система внутрішньої панелі дозволяє визначати рівень води, а також виконує функцію фільтрації дрібних частинок і волокон. Наявність шлангів забезпечує підведення води, очищення баків і зручний злив.
Пластиковий корпус зменшує вагу конструкції, а поєднання білого та чорного кольорів формує стриманий зовнішній вигляд.
Технології (використовувані)
Технічні характеристики
Для кого
Висновок
ARDESTO WWH-B65C поєднує базові функції прання та віджиму з додатковими елементами контролю, такими як індикатор рівня води та фільтрація. Конструкція забезпечує зручну організацію процесу та адаптацію до щоденних задач.
| Основні | |
| Тип: | пральна |
| Тип завантаження: | вертикальна |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Завантаження білизни для прання: | 6.5 кг |
| Функції | |
| Кількість програм прання: | 2 |
| Програми: | Делікатна, Звичайна |
| Додаткові опції: | таймер на прання / на віджимання, центрифуга, Функція реверс |
| Додатково | |
| Особливості: | клас захисту від удару струмом: II |
| Країна виробник: | Китай |
| Фізичні | |
| Колір: | білий |
| Рівень шуму при пранні: | 60 дБ |
| Рівень шуму при віджиманні: | 70 дБ |
| Вага: | 18.5 кг |
| Номінальна напруга: | 220 В |
| Габарити | |
| Висота: | 84.9 см |
| Ширина: | 75 см |
| Глибина: | 41 см |
| Упаковка: | |
| Высота: | 87 см |
| Глубина: | 43 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит ARDESTO Пральна машина напівавтомат., 6.5кг, 1350, A, 41см, віджим, білий WMH-B65C
Ціна: 5521 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає