Код товару: 15-04471












Третій кошик - для столових приборів. Отримайте додатковий простір і максимально ефективно використовувати внутрішній об'єм посудомийної машини. Завдяки класу енергоспоживання A+++ посудомийна машина Whirlpool забезпечує ідеальні результати, але при цьому знижує споживання енергії.
| Основні | |
| Тип установки: | вбудована |
| Витрата води за цикл: | 9.5 л |
| Витрати води за рік: | 2660 л |
| Кількість комплектів посуду: | 14 |
| Двигун: | інверторний |
| Приєднувальна потужність: | 1900 Вт |
| Споживання електроенергії: | 0.833 кВт |
| Класи ефективності | |
| Клас миття: | A |
| Клас енергоспоживання: | A+++ |
| Клас сушки: | A |
| Управління | |
| Тип управління: | електронний |
| Дисплей: | 1 |
| Індикатор наявності солі: | 1 |
| Індикатор наявності ополіскувача: | 1 |
| Захист від протікання: | 1 |
| Функції | |
| Програма інтенсивного миття: | 1 |
| Програма делікатного миття: | 1 |
| Попереднє ополіскування: | 1 |
| Використання « таблеток »: | 1 |
| Промінь на підлозі: | 1 |
| Особливі: | Індикація часу, Датчик завантаження, Датчик чистоти води, 3 температурні режими, Технологія 6TH Sense, FlexiSpace, Акустичний сигнал завершення програми, Третій додатковий кошик, Тип сушки, система фільтрації, що самоочищається, Обробка парою, Таймер відстрочки старту, Hygenic+, Multizone, EcoFriendly |
| Додатково | |
| Річне споживання електроенергії: | 238 кВт/рік |
| Програми: | інтенсивна, попереднє ополіскування, ополіскування, економічна, делікатна, експрес-програма, безшумна, щоденна |
| Фізичні | |
| Рівень шуму: | 44 дБ |
| Колір: | білий |
| Габарити ( ВxШxГ ): | 82х60х56 |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 67 см |
| Высота: | 91 см |
| Глубина: | 63 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Whirlpool Посудомийна машина вбудовувана, 14компл. WIC3C33PFE WIC3C33PFE
Ціна: 19038 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає