Код товару: 17-23810
Повнорозмірна окремостояча посудомийна машина Electrolux ESM48310SW розрахована на 14 комплектів посуду. Розпилювач SatelliteClean з подвійним обертанням та зміною кута забезпечує потрійне покриття порівняно зі стандартними системами. Сушка AirDry автоматично відкриває дверцята наприкінці циклу для природного висихання. Верхній кошик FlexiLift регулюється по висоті навіть при повному завантаженні, а висувний ящик MaxiFlex має індивідуальні розділювачі для столових приборів різних форм. Функція ExtraHygiene передбачає санітарну обробку при високій температурі.
Технології
Для кого
| Основні | |
| Тип: | повнорозмірна, окремостояча |
| Витрата води за цикл, л: | 10.5 |
| Кількість комплектів посуду: | 14 |
| Кількість програм мийки: | 8 |
| Cушарка: | AirDry |
| Двигун: | Інверторний |
| Оснащення: | Верхній кошик із FlexiLift, Верхній кошик із 2 полиці Soft Spikes, Складані полички для чашок, Пластикова ручка, Висувний третій короб для столових приборів, Верхній кошик із можливістю регулювання висоти, Нижній кошик із 2 foldable tines, Пластикова ручка, ручна лійка з кількома режимами струменя |
| Особливості: | знімна стільниця, система Thermo Efficient, система зупинки води, сенсор визначення рівня забруднення води, Функція посиленої гігієни, автоматичне вимкнення |
| Класи ефективності | |
| Клас енергоспоживання: | D |
| Клас миття: | A |
| Клас сушки: | B |
| Річне енергоспоживання: | 85 кВт*рік |
| Управління: | текстова / символьна панель управління |
| Таймер відстрочки запуску: | 1 |
| Захист від протікання: | 1 |
| Сенсор чистоти води: | 1 |
| Індикатор наявності солі: | 1 |
| Індикатор наявності ополіскувача: | 1 |
| Сигнал закінчення роботи: | 1 |
| Захист від дітей: | 1 |
| Дисплей: | 1 |
| Інші індикатори: | GlassCare, ExtraHygiene, XtraPower, Відкладений запуск 1-24 год, Ополіскування, Сіль, Фаза сушіння, Фаза прання, Програму вибрано |
| Функції | |
| Програма інтенсивного миття: | 1 |
| Швидка мийка: | 1 |
| Половинне завантаження: | 1 |
| Програма делікатного миття: | 1 |
| Попереднє ополіскування: | 1 |
| Використання « таблеток »: | 1 |
| Інші функції: | відкладеного старту, GlassCare, Функція автоматичного вимкнення, Функція посиленої гігієни, Функція посиленої потужності для видалення сильних забруднень, Функція самоочищення |
| Програми: | 160 хв, 60 хв, 90 хв, Авто, ECO, Machine Care, Швидка 30 хв, Полоскання без зливу |
| Фізичні | |
| Колір: | білий |
| Рівень шуму: | 44 дБ |
| Вага: | 43 кг |
| Потужність підключення: | 1950 Вт |
| Номінальна напруга: | 220-240 В |
| Матеріал внутрішнього корпусу: | Нержавіюча сталь |
| Довжина кабелю електроживлення: | 1.5 м |
| Додатково: | знімна стільниця, інверторний двигун, система зупинки води |
| Країна виробництва: | Польща |
| Габарити | |
| Висота: | 85 см |
| Ширина: | 62 см |
| Глибина: | 62.2 см |
| Упаковка: | |
| Высота: | 88 см |
| Глубина: | 60 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Посудомийна машина Electrolux, 14компл., D, 60см, дисплей, інвертор, 3й кошик, білий ESM48310SW
Ціна: 22665 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає