Код товару: 15-65032
Beko BDFS26121XQ – це компактна, але містка посудомийна машина, яка ідеально підходить для тих, хто шукає баланс між ефективністю, економічністю та сучасним дизайном.
Більше простору завдяки 3-му кошику
Окрім стандартних двох кошиків, ця модель оснащена третім кошиком для столових приборів та дрібного кухонного приладдя. Це дозволяє звільнити більше місця у нижньому відділенні для великих каструль і тарілок.
Економічне та екологічне миття
Завдяки класу енергоефективності A++, посудомийна машина споживає менше електроенергії та води без шкоди для якості миття. Витрата води становить лише 9,5 літра на цикл, що значно менше порівняно з ручним миттям.
Різноманітність програм для ідеальної чистоти
Шість програм миття дозволяють вибрати оптимальний режим залежно від рівня забруднення:
Зручність та адаптивність
Тиха та надійна робота
Мотор працює з низьким рівнем шуму (до 47 дБ), що робить використання комфортним навіть у нічний час.
Завдяки нержавіючому корпусу, стильному дизайну та інноваційним функціям, Beko BDFS26121XQ стане чудовим доповненням до будь-якої сучасної кухні, забезпечуючи ідеальну чистоту посуду при мінімальних витратах ресурсів.
| Основні | |
| Тип: | окремостояча, вузька |
| Витрата води за цикл, л: | 8.7 |
| Кількість комплектів посуду: | 11 |
| Кількість програм мийки: | 6 |
| Cушарка: | статика |
| Двигун: | Інверторний |
| Оснащення: | Тримач для столових приборів, третій кошик |
| Особливості: | пом'якшувач води, Еко 50, автопрограма, інтенсивна 70, Delicate 40, Quick&Shine, програма міні, Hygiene Intense, AquaIntense, Time Delay, функція Швидке миття+, блокування кнопок |
| Класи ефективності | |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Клас сушки: | A |
| Річне споживання води: | 2436 л |
| Річне енергоспоживання: | 225 кВт*рік |
| Управління: | механічне |
| Дисплей: | 1 |
| Інші індикатори: | індикатор рівня ополіскувача, індикатор рівня солі, індикатор протікання води, індикатор відсутності постачання води |
| Функції | |
| Програма інтенсивного миття: | 1 |
| Фізичні | |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| Рівень шуму: | 46 дБ |
| Матеріал внутрішнього корпусу: | Нержавіюча сталь |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 49 см |
| Высота: | 88 см |
| Глубина: | 65 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Посудомийна машина Beko BDFS26121XQ
Ціна: 16263 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає