Код товару: 17-43899
Гармонія в інтер’єрі
Вбудовувана посудомийна машина ARDESTO DWMB-G605G1 органічно інтегрується до кухонного простору, зберігаючи єдиний стиль. Внутрішня камера з нержавіючої сталі гарантує довговічність навіть за тривалого використання. Завдяки розміру (600 × 560 × 820 мм) техніка легко стає частиною стандартних меблевих ніш, залишаючи кухню охайною та функціональною.
Раціональність у кожному циклі
Посудомийна машина впорається з 12 комплектами посуду. Керування пристроєм – кнопкове. П’ять програм – від інтенсивного миття до економного режиму ECO – забезпечують гнучкість щодо догляду за різним посудом. До будь-якої з програм передбачено половинне завантаження. Витрата води за цикл становить лише 11 л, а електроенергії – 0,922 кВт·год, що підкреслює її енергоефективність класу A++/Е та гарантує ощадливе використання ресурсів.
Технології комфорту
Рівень шуму у 49 дБ створює спокійну атмосферу під час роботи, а індикатори наявності солі й ополіскувача та світловий промінь на підлогу додають зручності щодо контролю процесу. Таймер відкладеного старту (до 24 год) дарує свободу планування, а система захисту від протікання та пом’якшувач води дбають про безпеку та якість миття. Регульований верхній кошик і полиці для чашок забезпечують продуману організацію простору для розміщення посуду, роблячи щоденний ритуал миття легким і впорядкованим.
| Основні | |
| Тип установки: | повністю вбудована |
| Витрата води за цикл: | 11 л |
| Витрати води за рік: | 3080 л |
| Кількість комплектів посуду: | 12 |
| Кількість програм мийки: | 5 |
| Споживання електроенергії: | 0.922 кВт |
| Класи ефективності | |
| Клас миття: | A |
| Клас енергоспоживання: | Е |
| Клас сушки: | A |
| Управління | |
| Тип управління: | кнопковий |
| Дисплей: | 1 |
| Індикатор роботи: | 1 |
| Індикатор наявності солі: | 1 |
| Індикатор наявності ополіскувача: | 1 |
| Таймер відстрочки запуску: | 1 |
| Захист від протікання: | 1 |
| Функції | |
| Промінь на підлозі: | 1 |
| Особливі: | Регульована по висоті верхня корзина, знімний фільтр, дозатор з відкидною кришкою, пом’якшувач води, полиці для чашок |
| Кількість корзин: | 2 шт |
| Додатково | |
| Програми: | ECO, попереднє миття, Інтенсивний, Легкий, Швидка (60 хв) |
| Напруга: | 230 В |
| Фізичні | |
| Рівень шуму: | 49 дБ |
| Колір: | сірий |
| Габарити ( ВxШxГ ): | 82 x 60 x 56 |
| Матеріал внутрішньої камери: | нержавіюча сталь |
| Довжина кабелю електроживлення: | 1.5 м |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 65 см |
| Высота: | 87 см |
| Глубина: | 65 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Посудомийна машина ARDESTO вбудовувана, 12компл., А++, 60см, сенсорне кер, дисплей, промінь, 5програм, сірий DWMB-G605G1
Ціна: 11996 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає