Код товару: 16-38201






Ідеальне висушування виробів із пластику
Пластикові вироби в посудомийних машинах часто після миття залишаються вологими. Саме тому посудомийні машини Bosch пропонують програму ExtraDry. Вона підвищує температуру кінцевого полоскання та подовжує час просушування. Таким чином, навіть пластикові вироби, такі як дитячі пляшечки або посуд для пікніка, стають абсолютно чистими і сухими.
Бережний догляд скляного посуду
Скільки разів ви вивантажували склянки з посудомийної машини і бачили, що вони все ще брудні чи вологі і потребують подальшого миття? Нова програма для миття скла при 40°С дбайливо та м’яко очищає скляний посуд, включаючи високоякісні кришталеві келихи, забезпечуючи оптимальне просушування та діамантовий блиск. Такий результат досягається за рахунок зниження температури промивання, регулювання полоскання та тривалішого періоду сушіння. Подаруйте вашому скляному посуду догляд, на який він заслуговує!
Двигун EcoSilence Drive: миття посуду так, як Ви ніколи не чули
Підтримувати чистоту у будинку може бути важко. Зберегти тишу іноді здається просто неможливо! Наші посудомийні машини з двигуном EcoSilence Drive забезпечують високу якість миття з низьким рівнем шуму. Прилади з EcoSilence Drive обладнані безшумним, безщітковим, економічним двигуном, що оптимально зменшує шум тертя, забезпечуючи таким чином більш плавне, тихе функціонування.
AntiFingerprint: видимість відбитків пальців значно знижена
Фасади з нержавіючої сталі із спеціальним покриттям надійно герметизуються за допомогою спеціальної фінішної обробки. Це захисне покриття знижує видимість відбитків пальців. Поверхня довше залишається чистою, стійкіша до подряпин і легше чиститься.
Початок роботи програми можна відкласти в залежності від моделі від 1 до 24 годин
Мийте, коли захочете. Наприклад, вдень, коли ви на роботі, щоб до вашого приходу посуд був чистим. Або вночі, коли починає діяти знижений тариф на електроенергію.
RackMatic система регулювання по висоті
Місткий верхній короб можна регулювати по висоті в цілому на 5 см між трьома положеннями простим рухом руки завдяки системі Rackmatic. Тарілки для піци або фужери на високій ніжці – ця система дозволяє дуже гнучко створити додаткове місце для високих предметів посуду у верхньому чи нижньому коробі.
Інноваційна технологія оптимального використання води для максимальної ефективності миття посуду
Bosch винайшов нову унікальну систему миття ActiveWater, яка дозволяє максимально ефективно використовувати кожну краплю води. На основі таких параметрів, як швидке нагрівання, оптимізована система фільтрації, цільовий розподіл води та збільшена потужність насоса та складається формула ActiveWater: менше води та енергії, більше потужності. Посудомийні машини ActiveWater здатні вимити 14 комплектів посуду, використовуючи лише 10 літрів води під час використання програми "Економічна 50°C". Також усі машини ActiveWater можуть приєднуватися до системи постачання гарячої води, і в такому разі рівень споживання енергії становить лише 0,6 кВт/год. для програми "Економічна 50°С".
| Кількість комплектів посуду: | 13 комплектів |
| Клас енергоспоживання: | A++ |
| Клас ефективності миття: | A |
| Клас ефективності сушіння: | A |
| Кількість програм миття: | 6 програм |
| Таймер відкладення старту: | є |
| Половинне завантаження: | немає |
| Багатофункціональні таблетки: | є |
| Обробка парою: | немає |
| Колір: | нержавіюча сталь |
| Тип: | окремовстановлювана |
| Вид: | повногабаритна |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Тип управління: | електронне |
| Кількість кошиків: | 2 кошика |
| Захист від дітей: | є |
| Захист від протікання: | є |
| Захист від перепадів напруги: | немає |
| Тип двигуна: | немає даних |
| Тип сушіння: | теплообмінник |
| Рівень шуму: | 48 дБ |
| Витрати води: за цикл / за рік: | 9.5 л за цикл / 2660 л за рік |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік: | 920 Вт за цикл / 262 кВт за рік |
| Третій додатковий кошик: | немає |
| Самоочисна система фільтрації: | є |
| Wi-Fi-керування: | немає |
| Регулювання висоти кошика: | немає |
| Підсвічування камери: | немає |
| Ширина: | 60 см |
| Глибина: | 60 см |
| Висота: | 84.5 см |
| Наявність ополіскувача: | є |
| Наявність солі: | є |
| Інші програми: | попереднє полоскання, скло |
| Швидка мийка: | є |
| Інтенсивна мийка: | є |
| Еко-режим: | є |
| Звуковий сигнал по завершенню: | немає |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Посудомийна машина Bosch SMS26DI00T
Ціна: 21387 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає