Ryobi Пилка шабельна RRS1200-K, 1200Вт, 0-3000 рух/хв, хід 30мм, 5.25кг 5133002472
Характеристики
Основні
Тип:ручна
Вид:шабельна
Двигун
Потужність двигуна:1200 Вт
Ріжуча система
Довжина ходу:30
Максимальна ріжуча здатність:20 мм, 200 мм
Додаткові
Комплектація:пластиковий кейс, пилкове полотно, ключ
Загальне
Рівень вібрації: похибка (к):1.5 м/сек
Вага:5.25 кг
Упаковка:
Ширина:20 см
Высота:11 см
Глубина:59 см
Є в наявності
додайте в кошик і ціна зміниться
Оплата частинами
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
36 місяців
Докладніше
36 місяців
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки