Обігрівач Teploceramic TCM-RA500BEIGE
Код товару: 10-35146
Опис
Характеристики
Відгуки (0)
Опис
Розміри керамопанелі збігаються з розмірами Теплокерамік ТСМ 400, але ТСМ РА 500 – більш потужний обігрівач (500 Вт) з функціями регулювання температури.
Особливості технології Теплокерамік з вбудованим регулятором.
Інфрачервоний керамічний обігрівач Теплокерамік ТСМ RA 500 має два датчика температури:
Основні характеристики інфрачервоної панелі Теплокерамік ТСМ-RА 500:
• пожежобезпечний обігрівач – стійкий до перепадів напруги;
• екологічний обігрівач – в процесі роботи не виділяє неприємних запахів і шкідливих речовин;
• безшумний інфрачервоний обігрівач – працює беззвучно;
• економний електрообігрівач – за рахунок принципу роботи дозволяє економити електроенергію;
Повний описКороткий опис
Характеристики
Розмір 600х600х15 мм
Потужність 500 Вт
Площа обігріву 10 м2
Об'єм обігріву 25 м3
Конвекція 15%
Температура поверхні 5...95 С
IP (ступінь захисту від вологи та пилу) 54
Напруга 220 В
Частота струму 50 Гц
Вага 12 кг
Кнопка вкл/викл ні
Регулятор є
Настінні кріплення є
Гарантійний термін 5 років
Шнур з вилкою є
Виробник ТОВ "Теплокерамік"
Країна виробник Україна
Гарантія
60 місяців
Докладніше
60 місяців
Введіть код на зображенні
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
  • Щомісячний платіж трохи більше 40% від суми кредитного ліміту.
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки