Код товару: 17-60651












Ideapad Slim 5 16ARP10 Cosmic Blue (83HU004RRA) — це ваша нова робоча конячка або невтомний помічник для розваг. Його легкий алюмінієвий корпус (всього 1.85 кг) поєднує мобільність і привабливий вигляд. 16-дюймовий антивідблисковий WUXGA-дисплей забезпечує яскраві кольори та деталізовані зображення, навіть у сонячний день. Унікальні функції, як-от Rapid Charge для швидкого заряджання, сертифікація TV Rheinland® для захисту очей і проходження MIL-STD-810H тестів на міцність, роблять цей ноутбук надійним вибором для роботи та відпочинку. Ідеальний вибір для тих, хто шукає потужний, стильний і зручний ноутбук.
Восьмиядерна міць для будь-яких викликівНоутбук обладнаний процесором AMD Ryzen™ 5 7535HS, який має 6 ядер і 12 потоків з базовою частотою 3.3 ГГц та можливістю розгону до 4.55 ГГц. Завдяки кешу 16 МБ, він здатний виконувати складні завдання, включаючи багатозадачність, графічну обробку і запуск ресурсомістких додатків. Цей процесор ідеально підходить для користувачів, які шукають максимальну продуктивність як для роботи, так і для розваг, включаючи сучасні ігри та створення контенту.
Все необхідне — в одному корпусі16 ГБ оперативної пам'яті DDR5-4800 — сучасний стандарт для блискавичної роботи програм та перевірки на міцність найбільш вимогливих додатків. Два слоти дозволяють за потреби легко оновити пам’ять у майбутньому. Вбудованого SSD на 1 ТБ вистачить для зберігання всіх важливих файлів, фото, відео та навіть ігор. Вбудована графіка AMD Radeon™ 660M адаптована для роботи, навчання і перегляду улюблених фільмів чи серіалів зі ще кращою деталізацією.
Дисплей ноутбука має роздільну здатність WUXGA (1920x1200), технологію IPS, яскравість 300 ніт, покриття проти відблиску та частоту оновлення 60 Гц — ідеальний для тривалої роботи та мультимедіа. Відеокарта AMD Radeon™ 660M допоможе у роботі з графікою чи іграми, забезпечуючи плавність візуальних ефектів. Усе це складає симбіоз, який відкриває нові горизонти продуктивності та творчості.
Залишайтесь на зв’язку та в безпеціБатарея на 60 Вт забезпечує до 15.8 годин автономної роботи, дозволяючи працювати чи насолоджуватися мультимедіа цілий день без потреби шукати розетку. Технологія Rapid Charge Boost дозволяє зарядити ноутбук всього за 15 хвилин для двох годин роботи.
Ноутбук оснащений Wi-Fi® 7 та Bluetooth 5.4 для швидкого та стабільного підключення до мережі та пристроїв.
Сертифікація TV Rheinland® захищає вас від негативного впливу синього світла, а фізичний затвор камери додає приватності. Пристрій пройшов військові тести на міцність, тож є ідеальним компаньйоном для роботи в різних умовах.
| Серія (модельний ряд): | Lenovo IdeaPad |
| Тип ноутбуку: | для роботи |
| Діагональ дисплея: | 16" |
| Роздільна здатність: | 1920x1200 (WUXGA) |
| Тип матриці: | IPS |
| Поверхня екрану: | антиблікове покриття |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Яскравість: | 300nits |
| Покоління процесора AMD: | Zen 3+ |
| Процесор: | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Кількість ядер процесора: | 6 |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті: | 2 |
| Характеристики оперативної пам'яті: | 2 х 8 ГБ DDR5-4800 МГц |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті: | 32 ГБ |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD: | 1 ТБ |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Відеокарта: | AMD Radeon 660M Graphics |
| Веб-камера: | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Аудіосистема: | Dolby Audio |
| Додаткові можливості: | стереодинаміки |
| Бездротові технології: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Інтерфейси та підключення: | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система: | DOS |
| Ємність батареї: | 3 cell |
| Ємність акумулятора: | 60 Втг |
| Заявлений час роботи (годин): | 15.8 |
| Особливості: | українська клавіатура |
| Додатково: | алюмінієвий корпус |
| Ширина: | 356.5 мм |
| Висота: | 16.9 мм |
| Глибина: | 250.6 мм |
| Вага: | 1.85 кг |
| Колір: | синій |
| Також шукають: | до 50000 грн |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
12 місяців
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
12 місяцівДоставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 5 16ARP10 (83HU004RRA)
Ціна: 41387 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає