Код товару: 17-38458






Надійний помічник із підтримкою інтелектуальних функцій
З ноутбуком IdeaPad Slim 3 ви обов'язково привернете увагу оточуючих, куди б ви не попрямували. Він має невелику вагу і на 10% тонше в порівнянні з моделями попереднього покоління.
Збільшена площа екрану для комфортної роботи та розваг
Оцініть високу якість графіки ноутбука IdeaPad Slim 3. Дисплей займає 88% площі поверхні екрану, завдяки чому створюється враження, що зображення ніби ширяє в повітрі. Крім того, дисплей має сертифікат TV Low Blue Light, щоб ви могли комфортно працювати з пристроєм багато годин. Крім високої якості зображення, ноутбук також радує чудовим звучанням приголомшливої аудіосистеми з підтримкою технології Dolby Audio.
Ідеальне рішення для ефективної роботи у багатозадачному режимі
Ноутбук створений на базі найновішого високопродуктивного процесора Intel, який підтримує режим багатозадачності, дозволяючи вам ефективно працювати одночасно з декількома програмами, де б ви не знаходилися. Крім того, пристрій оснащується значним обсягом пам'яті та підтримує технологію Smart Power, яка у режимі реального часу регулює його роботу. А твердотільний накопичувач великої ємності дозволяє зберігати всю вашу мультимедійну бібліотеку та швидко отримувати доступ до файлів.
Виняткова універсальність використання
Повнофункціональні порти USB Type-C підтримують функцію подачі живлення, виведення зображення на дисплей та високошвидкісної передачі даних для зручнішої роботи з ноутбуком.
Технології штучного інтелекту для розширення функціональних можливостей
Інтелектуальне навчання розпочинається з інтелектуальних функцій Lenovo AI Engine. Технологія Smart Power дає можливість збільшити продуктивність, час автономної роботи та енергоефективність ПК відповідно до поточних робочих завдань. А технологія Smart Wireless дозволяє довше залишатися на зв'язку. За допомогою вбудованих технологій безпеки, таких як Natural File Guard, ви можете надійно захистити ваші дані, а позбутися неприємного фонового шуму допоможе технології шумозаглушення.
| Серія (модельний ряд): | Lenovo IdeaPad Slim |
| Тип ноутбуку: | для роботи |
| Діагональ дисплея: | 15.6" |
| Роздільна здатність: | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану: | матова |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Яскравість: | 300nits |
| Покоління процесора Intel: | 13-th generation |
| Процесор: | Intel Core i3-1315U (3.3 - 4.5 ГГц) |
| Кількість ядер процесора: | 8 |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті: | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 8 ГБ |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD: | 512 ГБ |
| Кардрідер: | Card-reader |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2: | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Відеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Веб-камера: | 720p HD Privacy shutter |
| Аудіосистема: | Dolby Audio |
| Додаткові можливості: | стереодинаміки |
| Бездротові технології: | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Інтерфейси та підключення: | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система: | DOS |
| Ємність батареї: | 3 cell |
| Ємність аккумулятору: | 47 Втг |
| Додатково: | MIL-STD-810H |
| Особливості: | українська клавіатура |
| Ширина: | 359.3 мм |
| Висота: | 17.9 мм |
| Глибина: | 235 мм |
| Вага: | 1.62 кг |
| Колір: | сріблястий |
| Також шукають: | до 50000 грн |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRU8 (82X700KNRA)
Ціна: 21005 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає