Код товару: 16-73057
HP OMEN 16-ak0008ua (BV8Y7EA) — це справжній звір у світі ноутбуків для геймерів та професіоналів креативної індустрії. 16-дюймовий IPS-дисплей із роздільною здатністю 2K (QHD) передає чітке та соковите зображення, а матове покриття Anti-Glare мінімізує відблиски — зручно навіть у яскраво освітлених приміщеннях.
Новий процесор AMD Ryzen AI 9 HX 375 — це максимум потужності для сучасних ігор, рендерингу, стрімінгу чи роботи з важкою графікою. 32 ГБ оперативної пам’яті відкривають простір для багатозадачності: грай, редагуй відео, працюй з 3D чи транслюй — OMEN витримає все.
Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4080 16 ГБ забезпечує високий FPS у найновіших ААА-іграх на максимальних налаштуваннях і підтримує технології трасування променів і DLSS 3. Швидкий NVMe SSD на 1 ТБ зберігає твої ігри, робочі файли та важкий медіаконтент без компромісів.
OMEN вирізняється продуманою системою охолодження й налаштуванням потужності через фірмовий OMEN Gaming Hub. Чорний корпус виглядає солідно та агресивно водночас — як і має виглядати справжня ігрова машина. Поставляється з DOS — ти сам обираєш операційну систему.
| Тип пристрою | |
| Тип: | ноутбук |
| Призначення: | ігровий, споживчі |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 16 " |
| Розподільна здатність дисплея: | 1920x1200 |
| Покриття екрану: | антиблікове |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 165 Гц |
| Процесор | |
| Виробник процесора: | AMD |
| Серія процесора: | Ryzen AI 9 |
| Модель процесора: | HX 375 |
| Максимальна тактова частота: | 5.1 ГГц |
| Кількість ядер процесора: | 12 |
| К-ть потоків: | 24 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Обсяг ОЗУ: | 32 ГБ |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | дискретна |
| Серія відеокарти: | NVIDIA GeForce RTX |
| Модель відеокарти: | 5080 |
| Обсяг відеопам'яті: | 16 ГБ |
| Тип пам'яті: | VRAM |
| Накопичувач | |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Ємність SSD накопичувача: | 1 ТБ |
| Комунікації | |
| Wi-Fi: | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2x2) |
| Bluetooth: | 1 |
| Без оптичного приводу: | 1 |
| Роз`єми і порти введення-виведення | |
| Роз'єми і порти введення-виведення: | 1 headphone/microphone combo, 1 RJ-45, 1 AC smart pin, 1 HDMI 2.1, 2 порти USB Type-C зі швидкістю передавання даних 40 Гбіт/с (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge), 2 порти USB Type-A зі швидкістю передачі даних 10 Гбіт/с |
| Мультимедіа | |
| Мультимедіа: | ІЧ-камера HP True Vision 1080p FHD з TNR та вбудованими двонаправленими цифровими мікрофонами |
| Пристрої введення | |
| Тип клавіатури: | Повнорозмірна клавіатура з RGB-підсвічуванням, чорним відтінком, цифровою клавіатурою та технологією NKRO Anti-Ghosting Key |
| Батарея | |
| Кількість осередків батареї: | 6 |
| Енергетична ємність батареї: | 83 Втг |
| Додатково | |
| Попередньо встановлена ОС: | Dos |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 2.71 кг |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 10 см |
| Высота: | 33 см |
| Глубина: | 42 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Ноутбук HP OMEN 16-ak0008ua 16" 2K IPS AG, AMD AI 9 HX 375, 32GB, F1024GB, NVD5080-16, DOS, чорний BV8Y7EA
Ціна: 274338 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає