Код товару: 16-83620













Зображення виглядає неймовірно плавним на екрані ASUS Vivobook 16 – багатофункціонального ноутбука з чудовим дисплеєм WUXGA, що може похвалитися кінематографічним колірним охопленням (100% DCI-P3). Крім того, працювати за ним справді зручно завдяки шарніру, що розкриває екран на будь-який кут до 180°, механічній шторці вебкамери та окремим функціональним клавішам для вимкнення мікрофона й камери. Поверхні, до яких часто торкаєтеся користувач, мають антибактеріальний захист ASUS Antibacterial Guard. Vivobook 16 з процесором Intel Core і відеокартою Intel – це по-справжньому потужний та ергономічний ноутбук!
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook 16 (X1605) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Ноутбук Vivobook 16 (X1605) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Діагональ екрану: | 15" - 16.3" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1200 |
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core 5 |
| Модель процесора: | Intel Core 5 120U |
| Частота процесора: | 1,4 - 5,0 ГГц |
| Кількість ядер процесора: | 10 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR4 |
| Виробник відеокарти: | Intel |
| Модель відеокарти: | Graphics |
| Обсяг пам'яті відеокарти: | - |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Веб-камера: | 0,92 МП |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Поддержка 3G / 4G / 5G: | немає |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| Кардридер: | відсутній |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Ємність акумулятору: | 41 - 50 Вт-год |
| Вага: | 1.5 - 1.99 кг |
| Колір: | чорний |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Підтримка Thunderbolt: | відсутня |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Тип екрану: | IPS |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Підтримка NFC: | немає |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Обсяг SSD: | 512 ГБ |
| Обсяг HDD: | немає |
| Обсяг eMMC / UFS: | немає |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Серія: | Vivobook |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус): | немає |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Габарити (ШхГхВ): | 358.6х249.5х19.9 мм |
| Популярні бренди: | Asus |
| Операційна система пристрою: | немає |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Немає в наявності
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Ноутбук Asus Vivobook 16 X1605VA-MB2269 (90NB13W3-M009L0) Indie Black
Ціна: 34246 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає