Код товару: 16-98952








ProArt P16 – неперевершений ноутбук для творчості, які у студії, так і в мобільних умовах. Його дисплей 4K OLED 120 Гц відзначається високою точністю відтворення кольорів, а повний набір інтерфейсів дозволяє легко підключати будь-яку периферію. Це платформа із сертифікацією NVIDIA Studio: пристрій оснащено відеокартою Nvidia GF RTX 5090, яка демонструє відмінні результати при обробці графічного контенту й завданнях штучного інтелекту (ШІ) з продуктивністю, що досягає 321 TOPS. До неї додаються 50 TOPS від центрального процесора AMD AI 9 HX 370, оперативна пам’ять 64 ГБ і накопичувач 2 ТБ SSD *2. Сучасна ШІ-функціональність, міцність за військово-промисловим стандартом і тривалий час автономної роботи – з ноутбуком ProArt P16 будь-яке місце стане вашою творчою студією.
Процесор
Процесор AMD AI 9 HX 370 відзначається відмінною швидкодією як в однопотокових, так і в багатопотокових навантаженнях. Імпорт і рендеринг відео у форматі 4K, перетворення голосових даних у текст, автоматичне кадрування й визначення точок редагування – NPU значно прискорює виконання всіх цих завдань в Adobe Premiere Pro.
NVIDIA RTX
Платформа NVIDIA RTX забезпечує апаратне прискорення кодування, створення візуальних ефектів, рендерингу, відтворення, відеомонтажу в режимі реального часу й тривимірного моделювання.
Холодний ноутбук для гарячих проєктів
Навіть коли ваша робота у розпалі, цей ноутбук залишається прохолодним і тихим. Технологія ProArt P16 Ambient Cooling забезпечує максимальну продуктивність без зайвого шуму. Ноутбук ProArt P16 (H7606) - охолодження Три вентилятори ефективно виводять тепло через приховані вентиляційні отвори, а в ролі термоінтерфейсу на процесорі застосовується рідкий метал.
Колір
ProArt P16 виконаний у чорному кольорі, тому він не впадає у вічі, але завжди готовий прийти на допомогу, де б не виявився його власник – у первозданній природі або в джунглях сучасного мегаполісу.
OLED-дисплей
Ноутбук ProArt P16 (H7606) з дисплеєм 4K OLED має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих органічних компонентів, що випромінюють світло, дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70% порівняно із РК-дисплеями. Це робить їх особливо комфортними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність відтворення кольорів професійного рівня
Завдяки дисплею 4K OLED, ноутбук ProArt P16 (H7606) надає надзвичайно деталізоване й реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори виглядають на дисплеї більш насиченими. Він ідеально підходить для проєктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук ProArt P16 (H7606) підтримує Power Delivery – технологію, яка дозволяє зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою чи повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подачу живлення, враховуючи особливості джерела енергії, підключеного пристрою, а також поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегріву та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати під час швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та підключених гаджетів, забезпечуючи їх безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук ProArt P16 (H7606) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 суворих методів та 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості, у свою чергу, подовжують термін служби пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, тож ви можете працювати, подорожувати чи відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще довго.
| Діагональ екрану: | 15" - 16.3" |
| Роздільна здатність екрану: | 3840x2400 |
| Виробник процесора: | AMD |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 9 |
| Модель процесора: | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Частота процесора: | 2,0 - 5,1 ГГц |
| Кількість ядер процесора: | 12 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 64 ГБ |
| Тип оперативної пам'яті: | LPDDR5 |
| Виробник відеокарти: | nVidia |
| Модель відеокарти: | GeForce RTX5090 |
| Обсяг пам'яті відеокарти: | 24 ГБ |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Веб-камера: | FullHD 1080p |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| LAN (RJ-45): | зовнішній порт |
| Підтримка 3G / 4G / 5G: | немає |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | 2 + 1 x USB Type-C |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| Кардридер: | SD |
| Операційна система: | Windows 11 Pro |
| Ємність акумулятору: | 81 - 90 Вт-год |
| Вага: | 1.5 - 1.99 кг |
| Колір: | чорний |
| Сенсорний екран: | з сенсорним екраном |
| Покриття екрану: | глянцеве |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Тип відеокарти: | дискретна |
| Підтримка NFC: | немає |
| Тип накопичувача: | SSD |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | 1 |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Серія: | ProArt |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус): | рюкзак |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Габарити (ШхГхВ): | 354.9х246.9х17.3 мм |
| Тип екрану: | OLED |
| Обсяг SSD: | 4 ТБ |
| Обсяг HDD: | немає |
| Обсяг eMMC / UFS: | немає |
| Популярні бренди: | Asus |
| Операційна система пристрою: | Windows |
| Thunderbolt 5: | відсутній |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Ноутбук ASUS H7606WX-SE002X (90NB17E1-M000K0)
Ціна: 291901 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає