Код товару: 17-63150









| Серія (модельний ряд): | Apple MacBook Air |
| Тип ноутбуку: | портативний |
| Діагональ дисплея: | 13.6" |
| Роздільна здатність: | 2560х1664 (Liquid Retina) |
| Тип матриці: | IPS |
| Поверхня екрану: | глянсова |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Яскравість: | 500nits |
| Процесор: | Apple M5 (4.61 ГГц) |
| Кількість ядер процесора: | 10 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 24 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті: | відсутні, розпаяна на МП |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD: | 1 ТБ |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Відеокарта: | Apple M5 Graphics (10 ядер) |
| Веб-камера: | FaceTime HD 1080p |
| Аудіосистема: | Dolby Atmos |
| Додаткові можливості: | стереодинаміки |
| Бездротові технології: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Інтерфейси та підключення: | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система: | macOS Tahoe |
| Ємність акумулятора: | 53.8 Втч |
| Особливості: | українська клавіатура |
| Додатково: | алюмінієвий корпус |
| Ширина: | 304.1 мм |
| Висота: | 11.3 мм |
| Глибина: | 215 мм |
| Вага: | 1.23 кг |
| Колір: | сріблястий |
| Також шукають: | 2026 року |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Ноутбук Apple MacBook Air 13 M5 A3449 Silver (MDH94UA/A)
Ціна: 97540 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає