Код товару: 17-53345












Зробіть крок у майбутнє з Predator Helios Neo 16 AI — потужним ігровим комп'ютером, створеним для зручності в дорозі. Цей портативний комп'ютер оснащений процесором Intel Core Ultra, графічною картою GeForce RTX 5060 і яскравим 16-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю WQXGA.
Продуктивність на рівні настільного комп'ютера, де б ви не були.
Отримайте легендарну продуктивність в іграх з процесором Intel Core Ultra 9, що забезпечує надплавний ігровий процес і готовий до майбутнього зі штучним інтелектом. Перекладіть такі завдання, як видалення фону та оптимізація звуку, на нейронний процесор NPU для безперебійного потокового відтворення, а Intel Application Optimization дозволить підвищити продуктивність у класичних іграх.
Графічні процесори для ноутбуків GeForce RTX серії 50
Графічні процесори для ноутбуків GeForce RTX серії 50 розширюють можливості ноутбуків з графічними процесорами NVIDIA і тензорними ядрами RTX, підвищуючи продуктивність ШІ в понад 150 оптимізованих програмах, включаючи кращі інструменти для LLM, генеративного ШІ і створення візуальних матеріалів.
Дисплей, що пробуджує темряву
Пориньте в захоплюючі світи з IPS-дисплеєм, де кожен піксель світиться незалежно. Насолоджуйтеся справжніми чорними кольорами, нескінченною контрастністю та глибиною кольорів, які додають надзвичайної реалістичності, занурюючи вас в атмосферу гри та покращуючи кожну візуальну деталь.
Гарантована максимальна продуктивність
Наші вдосконалені рішення для охолодження з двома вентиляторами AeroBlade 3D 5-го покоління в поєднанні з прецизійно нанесеною рідкою металевою термопастою гарантують, що ви залишатиметесь на піку своєї продуктивності під час ігрового сеансу або сеансу редагування.
Контроль за допомогою Predatorsense та Experience Zone
PredatorSense дає змогу контролювати продуктивність системи в режимі реального часу - налаштовуйте режими роботи, керуйте швидкістю обертання вентиляторів і налаштовуйте режим RGB-підсвічування. Скористайтеся функціями Experience Zone зі штучним інтелектом, як-от PurifiedView для автоматичного кадрування та PurifiedVoice 2.0 для покращення чіткості голосу.
Acer ProCam
Acer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.
Acer Purifiedview 2.0
Пориньте у світ чіткості, покращеної штучним інтелектом, завдяки вдосконаленим функціям портретної зйомки, надчіткого зображення та автоматичного кадрування. Насолоджуйтеся натуральним розмиттям фону, корекцією погляду та функцією Acer TNR для отримання яскравих і чітких зображень навіть за умов низької освітленості. Ідеально підходить для проведення онлайн-зустрічей, прямих трансляцій і відеодзвінків.
Acer PurifiedVoice 2.0
Використовуючи алгоритми штучного інтелекту та 3-й мікрофон для виявлення та усунення небажаного фонового шуму, Acer PurifiedVoice 2.0 забезпечує чистий звук без відволікаючих факторів для більш захопливого спілкування.
Динамічне 4-зонне RGB-підсвічування
Освітіть робоче місце 4-зонним налаштовуваним RGB-підсвічуванням. Налаштуйте кожну зону, щоб створити ідеальну атмосферу для ігор, роботи або потокового перегляду, додавши яскравий, персоналізований дотик до кожного натискання клавіш.
Оптимізація за допомогою програми Intel Application Optimization
Відчуйте постійний розвиток завдяки Intel Application Optimization. Оновлення, керовані штучним інтелектом, точно налаштовують продуктивність вашої системи, надаючи вам перевагу в іграх. Intel APO забезпечує більш плавний ігровий процес, менші затримки та автоматичні покращення для найбільш вибагливих ігор.
| Серія (модельний ряд): | Acer Predator |
| Тип ноутбуку: | ігровий |
| Діагональ дисплея: | 16" |
| Роздільна здатність: | 2560x1600 (WQXGA) |
| Тип матриці: | IPS |
| Поверхня екрану: | матова |
| Частота оновлення екрану: | 180 Гц |
| Покоління процесора Intel: | 15-е покоління |
| Процесор: | Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц) |
| Кількість ядер процесора: | 24 |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті: | 2 |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD: | 1 ТБ |
| Кількість слотів M.2: | 2 |
| Кардрідер: | Card-reader |
| Тип відеокарти: | дискретна |
| Відеокарта: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Серія дискретної відеокарти: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Об'єм відеопам'яті: | 8 ГБ |
| Версія DLSS: | DLSS 4 |
| Веб-камера: | 1080p FHD ІЧ-камера |
| Аудіосистема: | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості: | стереодинаміки |
| Бездротові технології: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Мережевий адаптер: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення: | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система: | без операційної системи |
| Ємність акумулятора: | 90 Втг |
| Особливості: | українська клавіатура |
| Ширина: | 356.78 мм |
| Висота: | 23.9 мм |
| Глибина: | 275.5 мм |
| Вага: | 2.7 кг |
| Колір: | чорний |
| Також шукають: | для Cyberpunk 2077 |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QVUEU.00J)
Ціна: 89307 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає