Код товару: 17-63339









Продуктивність на рівні настільного комп'ютера, де б ви не були.
Отримайте легендарну продуктивність в іграх з процесором Intel Core Ultra 9, що забезпечує надплавний ігровий процес і готовий до майбутнього зі штучним інтелектом. Перекладіть такі завдання, як видалення фону та оптимізація звуку, на нейронний процесор NPU для безперебійного потокового відтворення, а Intel Application Optimization дозволить підвищити продуктивність у класичних іграх.
Графічні процесори для ноутбуків GeForce RTX серії 50
Графічні процесори для ноутбуків GeForce RTX серії 50 розширюють можливості ноутбуків з графічними процесорами NVIDIA і тензорними ядрами RTX, підвищуючи продуктивність ШІ в понад 150 оптимізованих програмах, включаючи кращі інструменти для LLM, генеративного ШІ і створення візуальних матеріалів.
Побачте все в безкомпромісній деталізації
Завдяки 18.0-дюймовому Mini LED-дисплею, який забезпечує приголомшливе HDR зображення з піковою яскравістю 1000 ніт, кожна сцена оживає, відображаючи глибші контрасти та чіткіші деталі.
Технологія вентилятора Aeroblade 3D 6-го покоління
Розроблений для максимального охолодження вентилятор 6-го покоління AeroBlade 3D оснащений ультратонкими, чутливими металевими лопатями, які піднімаються та підлаштовуються на високих швидкостях, підвищуючи ефективність повітряного потоку на 20%!
Точність за межами механіки
MagKey 4.0 повністю змінює уявлення про точність керування. Ці механічні перемикачі нового покоління активуються за допомогою магнітного приводу, забезпечуючи не лише швидке, але й бездоганно точне натискання клавіш.
Контроль за допомогою Predatorsense та Experience Zone
PredatorSense дає змогу контролювати продуктивність системи в режимі реального часу - налаштовуйте режими роботи, керуйте швидкістю обертання вентиляторів і налаштовуйте режим RGB-підсвічування. Скористайтеся функціями Experience Zone зі штучним інтелектом, як-от PurifiedView для автоматичного кадрування та PurifiedVoice 2.0 для покращення чіткості голосу.
Acer Purifiedview 2.0
Пориньте у світ чіткості, покращеної штучним інтелектом, завдяки вдосконаленим функціям портретної зйомки, надчіткого зображення та автоматичного кадрування. Насолоджуйтеся натуральним розмиттям фону, корекцією погляду та функцією Acer TNR для отримання яскравих і чітких зображень навіть за умов низької освітленості. Ідеально підходить для проведення онлайн-зустрічей, прямих трансляцій і відеодзвінків.
Дворежимний дисплей
Плавно перемикайтеся між режимами 4K з частотою 120 Гц для чіткого зображення або FHD з частотою 240 Гц для надплавного ігрового процесу. Налаштуйте дисплей відповідно до своїх потреб простим перемиканням, поєднуючи точність і продуктивність на одному екрані.
Необмежені швидкість і підключення
Відкрийте майбутнє з Wi-Fi 7 і Thunderbolt 5 та насолоджуйтеся надшвидкими іграми з низькою затримкою, безперебійною потоковою трансляцією та миттєвим передаванням даних. Підключайте кілька 4K-дисплеїв, завантажуйте файли на високій швидкості та живіть периферійні пристрої без перебоїв, дротовим або бездротовим способом.
Пориньте у світло й потужність
Це не просто комп’ютер — це досвід світла й кольору, що змінює спосіб взаємодії з кожною командою. Атмосфера змінюється разом з вами, створюючи захоплюючий світ керування.
Динамічний шлейф RGB-підсвічування
Захопливий шлейф динамічного світла протікає по задній панелі, додаючи вашому інтер'єру футуристичного сяйва.
Підсвічування логотипу на кришці
Культовий логотип горить яскравим світлом, символізуючи силу, пульсуючи енергією, втілюючи в собі кожну дію щомиті.
RGB-підсвічування окремих клавіш
Налаштовуване RGB-підсвічування кожної клавіші робить кожне натискання помітним, персоналізуючи клавіатуру відповідно до вашого стилю.
Захоплююче підсвічування L-подібної форми та підставки для долонь
М'яке, динамічне світіння огортає підставку для долонь і L-подібну рамку, занурюючи вас у витончену атмосферу.
Оптимізація за допомогою програми Intel Application Optimization
Відчуйте постійний розвиток завдяки Intel Application Optimization. Оновлення, керовані штучним інтелектом, точно налаштовують продуктивність вашої системи, надаючи вам перевагу в іграх. Intel APO забезпечує більш плавний ігровий процес, менші затримки та автоматичні покращення для найбільш вибагливих ігор.
| Серія (модельний ряд): | Acer Predator |
| Тип ноутбуку: | ігровий |
| Діагональ дисплея: | 18" |
| Роздільна здатність: | 2560x1600 (WQXGA) |
| Тип матриці: | Mini LED |
| Поверхня екрану: | матова |
| Частота оновлення екрану: | 250 Гц |
| Яскравість: | 600nits |
| Покоління процесора Intel: | 15-е покоління |
| Процесор: | Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц) |
| Кількість ядер процесора: | 24 |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 192 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті: | 4 |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Об'єм SSD: | 5 ТБ |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2: | PCI Express 5.0 |
| Кардрідер: | Card-reader |
| Тип відеокарти: | дискретна |
| Відеокарта: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Серія дискретної відеокарти: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об'єм відеопам'яті: | 16 ГБ |
| Версія DLSS: | DLSS 4 |
| Веб-камера: | FHD 1080p + IR |
| Аудіосистема: | DTS:X ULTRA |
| Додаткові можливості: | стереодинаміки |
| Бездротові технології: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Мережевий адаптер: | 5 Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення: | Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система: | Windows 11 Pro |
| Ємність батареї: | 4 cell |
| Ємність акумулятора: | 99.9 Втг |
| Особливості: | українська клавіатура |
| Ширина: | 400.96 мм |
| Висота: | 29.55 мм |
| Глибина: | 307.9 мм |
| Вага: | 3.2 кг |
| Колір: | чорний |
| Також шукають: | для Cyberpunk 2077 |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Ноутбук Acer Predator Helios 18 PH18-73 (NH.QVYEU.002)
Ціна: 267993 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає