Код товару: 16-56246
ГРА БЕЗ КОМПРОМІСІВ
Процесори Intel® Core™ (14-го покоління) мають нову оптимізовану гібридну архітектуру та підтримують провідні технології, які дозволяють вийти за межі ігор і творчості. З Intel ви можете робити все. Від прогресу в іграх до успіхів у реальному житті - Intel дає змогу бути найкращою версією себе.
RTX ДЛЯ ШІ
Відкрийте для себе переваги RTX з підтримкою ШІ. Від розширених можливостей для творчості та високої продуктивності до надзвичайно динамічних ігор - максимальна потужність штучного інтелекту на комп'ютерах з Windows завдяки NVIDIA RTX™ та GeForce RTX™.
ГРАФІЧНІ ПРОЦЕСОРИ ДЛЯ НОУТБУКІВ NVIDIA® GEFORCE RTX™ СЕРІЇ 40
Графічні процесори GeForce RTX™ серії 40 забезпечують потужністю найшвидші у світі ноутбуки для геймерів і створювачів контенту. Створені на основі ультраефективної архітектури Ada Lovelace, ноутбуки RTX серії 40 оснащені спеціалізованими тензорними ядрами, що забезпечують нові можливості штучного інтелекту, які недоступні на звичайних ноутбуках. Насолоджуйтеся квантовим стрибком продуктивності завдяки DLSS 3.5 і реалістичними віртуальними світами з повним трасуванням променів. Крім того, технології Max-Q з підтримкою ШІ оптимізують продуктивність системи, енергоспоживання, час автономної роботи та акустику для максимальної ефективності.
СВІТ, СПОВНЕНИЙ СВІТЛА
Пориньте у просторий 18-дюймовий екран з неоновим підсвічуванням і співвідношенням сторін 16:10. Панель WQXGA Mini LED пульсує з блискавичною частотою оновлення 250 Гц, випромінюючи яскравість до 1000 ніт1. Пориньте у світ, де ігри та фільми передають глибокі контрасти; це візуальний досвід, з яким мало які інші екрани можуть конкурувати.
MAGKEY 3.0
Відчуйте точність тактильних відчуттів завдяки нашій запатентованій змінній клавіші MagKey 3.0. MagClick забезпечує чітке механічне натискання (завдяки запатентованому механічному перемикачу), а MagSpeed поєднує естетику спідометра з яскравим світлодіодним підсвічуванням під ним.
ПІДТРИМКА МАКСИМАЛЬНОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ
Наша найсучасніша система охолодження, оснащена двома вентиляторами AeroBlade 3D 5-го покоління та з рідкою металевою термопастою, гарантує, що кожна ігрова сесія або редагування відео буде максимально продуктивною.
WI-FI 7 - ЦЕ КОСМІЧНА ШВИДКІСТЬ
Пориньте у безперервний ігровий процес завдяки Wi-Fi 7: високошвидкісні канали в діапазонах 6 ГГц і 5 ГГц, швидкість понад 5 Гбіт/с і на 60% менші затримки. Насолоджуйтеся безперебійною передачею даних у форматах AR, VR та 8K, завдяки шифруванню найвищого рівня та захисту від перешкод.
ОПТИМІЗОВАНИЙ ДЛЯ РОБОТИ ЗІ ШІ
Helios 18 створений для того, щоб домінувати в галузі технологій штучного інтелекту, без особливих зусиль запускаючи сотні ШІ-програм з неймовірною продуктивністю. Від надскладних завдань, таких як Stable Diffusion, до найскладніших обчислень, він обробляє все локально з високою точністю. Розкрийте свій потенціал ШІ завдяки прискоренню обчислень і чудовій оптимізації енергоспоживання та будьте завжди готові до наступної хвилі розвитку ШІ.
RGB-ФЕЄРІЯ
Піднесіть свою гру на новий рівень завдяки заворожливому логотипу Predator, безкінечній дзеркальній підсвітці та виразним RGB-ефектам на нашому ноутбуці. Цей ноутбук - справжній шедевр продуктивності та візуального сприйняття в поєднанні з можливістю налаштування RGB підсвітки для кожної клавіші та окремою зоною для WASD клавіш MagKey 3.0.
ЗНАЙДІТЬ СВОЮ НОВУ УЛЮБЛЕНУ ГРУ
Грайте в сотні високоякісних ігор на нових комп’ютерах Predator із Windows 11 та отримуйте три місяці підписки PC Game Pass, включно з EA Play. Список нових ігор постійно поповнюється, тому ви завжди знайдете щось новеньке, у що можна пограти.
| Тип пристрою | |
| Тип: | ноутбук |
| Призначення: | ігровий |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 18 " |
| Розподільна здатність дисплея: | 2560x1600 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 250 Гц |
| Процесор | |
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Core Ultra 9 |
| Модель процесора: | 275HX |
| Тактова частота: | 2.1 ГГц |
| Максимальна тактова частота: | 5.4 ГГц |
| Кількість ядер процесора: | 24 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Обсяг ОЗУ: | 192 ГБ |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | дискретна |
| Серія відеокарти: | NVIDIA GeForce RTX |
| Модель відеокарти: | 5080 |
| Обсяг відеопам'яті: | 16 ГБ |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Накопичувач | |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Ємність SSD накопичувача: | 5 ТБ |
| Комунікації | |
| Wi-Fi: | WiFi 7 |
| Bluetooth: | 1 |
| Роз`єми і порти введення-виведення | |
| Роз'єми і порти введення-виведення: | 1 x HDMI 2.1, 1xUSB3.1, 1x RJ-45, 2xUSB 3.2, 2xПорт USB Type-C™ (USB 3.2 Gen 2 Thunderbolt 5) |
| Мультимедіа | |
| Мультимедіа: | web-камера FHD |
| Батарея | |
| Кількість осередків батареї: | 4 |
| Енергетична ємність батареї: | 99.98 Втг |
| Додатково | |
| Додаткові особливості: | Predator MagKey 4.0 Box (for the WASD and arrow keys) |
| Попередньо встановлена ОС: | Windows 11 Pro |
| Габарити ( ВxШxГ ): | 28.9 x 404.0 x 311.6 |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 3.2 кг |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 9 см |
| Высота: | 42 см |
| Глубина: | 59 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Ноутбук Acer Predator Helios 18 PH18-73 18" WQXGA IPS, Intel U9-275HX, 192GB, F5TB, NVD5080-16, Win11P NH.QVYEU.002
Ціна: 264767 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає