Код товару: 16-76495
Це справжній десктоп-замінник: великий 18″ дисплей, потужний CPU, клубна графіка та екстремальна пам’ять — все, щоб дозволити запускати сучасні ігри, рендерити відео й працювати в професійних програмах з неймовірною швидкістю. Мережеве підключення — Wi-Fi 7, порти включають Thunderbolt 5, HDMI, RJ-45 5 Gbps тощо
| Тип пристрою | |
| Тип: | ноутбук |
| Призначення: | ігровий, споживчі |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 18 " |
| Розподільна здатність дисплея: | 3840x2400 |
| Тип матриці: | mini-LED |
| Частота оновлення: | 120 Гц |
| Процесор | |
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Core Ultra 9 |
| Модель процесора: | 275HX |
| Тактова частота: | 2.1 ГГц |
| Максимальна тактова частота: | 5.4 ГГц |
| Кількість ядер процесора: | 24 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Обсяг ОЗУ: | 96 ГБ |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | дискретна |
| Серія відеокарти: | NVIDIA GeForce RTX |
| Модель відеокарти: | 5090 |
| Обсяг відеопам'яті: | 24 ГБ |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Накопичувач | |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Ємність SSD накопичувача: | 4 TБ |
| Комунікації | |
| Wi-Fi: | 7 |
| Bluetooth: | 1 |
| Без оптичного приводу: | 1 |
| Роз`єми і порти введення-виведення | |
| Роз'єми і порти введення-виведення: | RJ-45, 1xUSB3.1, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C™ port (USB 3.2 Gen 2 Thunderbolt 5), HDMI 2.1 |
| Мультимедіа | |
| Мультимедіа: | web-камера FHD |
| Батарея | |
| Кількість осередків батареї: | 4 |
| Енергетична ємність батареї: | 99.98 Втг |
| Додатково | |
| Додаткові особливості: | Predator MagKey 4.0 Box (for the WASD and arrow keys) |
| Попередньо встановлена ОС: | Windows 11 Pro |
| Габарити ( ВxШxГ ): | 404.0 x 311.6 x 28.9 |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 3.2 кг |
| Упаковка: | |
| Ширина: | 10 см |
| Высота: | 43 см |
| Глубина: | 60 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
* Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від оригіналу
Є в наявності
Замовити в один клік
Менеджер передзвонить вам, уточнить деталі.
Гарантія
Обмін/повернення неактивованого товару належної якості протягом 14 днів. Термін гарантії уточнюйте у менеджера.
Доставка
Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортних компаній: "Нова пошта".
Отримання покупки
За наявності претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання.
Оплата
Готівкою при отриманні;
Безготівковий без ПДВ;
Накладений платіж;
Оплата на картку ПриватБанку;
Оплата на картку Монобанку;
Оплата онлайн через LiqPay;
Купити в кредит Ноутбук Acer Predator Helios 18 PH18-73 18" WQUXGA IPS, Intel U9-275HX, 96GB, F4TB, NVD5090-24, Win11P, чорний NH.QVWEU.002
Ціна: 281832 грн.
Кредит від Sense Bank
Будь-який товар у кредит від Sense Bank просто зараз!
Як скористатись послугою:
1. Вибрати на сайті товар, що цікавить;
2. На сторінці товару або вже у кошику покупця оформити “Кредит Sense Bank";
3. Менеджер подзвонить для підтвердження замовлення та оформлення послуги;
4. Отримати сповіщення у зручний месенджер;
5. Пройти ідентифікацію в системі “BankID” (для клієнтів усіх банків);
6. Заповнити заявку та підтвердити договір – все через онлайн!
Переваги “Кредиту на товар” від Sense Bank:
👍Відсутність паперових документів;
👍Сума кредиту від 1000 грн до 150 000 грн;
👍Для клієнтів від 21 до 70 років;
👍Отримайте договір на електронну пошту.
Sense Bank – все легко!
Максимальна сума кредиту до 150 000 грн. на строк до 24 міс.
Реальна річна процентна ставка: від 0,01% до 480,7%
АТ «Сенс Банк». У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022
Миттєва розстрочка "ПриватБанк"
Умови оформлення:
Оформляй кредит на карті ПриватБанку!
«Миттєва розстрочка» діє на весь асортимент.
Максимальний термін кредитування – 24 місяці.
Комісія: 2,9% від суми покупки
Для оформлення розстрочки необхідно додати товар до кошика та при оформленні замовлення вказати оплату в розстрочку та кількість платежів:

Розстрочка онлайн "Платі Пізніше"
Відгуків немає